Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » AVIVA tornások! Ti betartottát...

AVIVA tornások! Ti betartottátok a torna után 36 órás fürdés-tusolás mentességet?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni, a könyvek megvannak.

Amivel egyelőre nem vagyok tisztában, hogy a gyakorlatban ezt hogyan oldjam meg, főleg nyáron. Ja, és a más tornát hogyan iktassam be? Ha felváltva (egyik nap ilyen, másnap olyan) csinálom, az jó?


2010. jún. 16. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem. Szerintem az ad egy plusz pozitív hatást, de alapvetően a szervek mozgatását megteszed magával a tornával. Utána tényleg jó lenne ezt is betartani, de nem mindig tudom. Én általában reggel tornázom, és este már szoktam zuhanyozni.
2010. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi a tapasztalatod a tornáról? Van már esetleg hatása? Én babát szeretnék, 2,5 éve várunk rá.
2010. jún. 16. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem már itt többen ismernek mint avivást:)gyógyszer abbahagyása utáni peteérés nélküli 70-80 napos ciklusokból csinált nekem peteérést és 31 napos ciklusokat. most már a bab is remélem így összejön. sok sikert hozzá neked is!:)
2010. jún. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én úgy csinálom,hogy délután a torna előtt lezuhanyzok.Este pedig egy vizes törülközövel átdörzsölöm magam.Lívia az aviva oktató azt mondta így csináljuk.
2010. jún. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy így bele kontárkodok, de

Kedves "Avivás"!

Heti hányszor tornázol? Mennyi ideje tornáztál, amikor érezted, hogy hat? Nekem is sajnos 70 napos ciklusaim vannak. Én már többször neki rugaszkodtam a tornának (arwen tornának is), de 1 hónap után megunom.....ha nincs hatása.

Köszi:)

2010. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát "avivás" vagyok:)

Ilyenek voltak:

[link]

Ilyen lett:

[link]

[link]


Igazából azért vagyok kitartó, mert amikor már tele volt a hócipőm a hosszú ciklussal, elmentem Líviához én is, ő egy budapesti oktató, és utána háromszor csináltam a tornát és végre megjött nyolcvanvalahány napra. Aztán 2 x 31-re, és a görbéken már láthatóan van peteérés, sőt a legutóbbi görbém olyan szép volt:) Vérvételem is megállapította a dokim, hogy minden oké.

Szóval szerintem érdemes.

2010. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja igen, úgy tornázom, hogy minden torna után 2 napot kihagyok, így nagyjából 2x egy héten, nem is szabad többször. és azonnal éreztem, hogy hat.
2010. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!