Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet kitapintani a...

Hogyan lehet kitapintani a méhszájat? Külsőleg, belsőleg?

Figyelt kérdés
2007. nov. 30. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Szia.

Csak belsöleg lehet kitapintani.De nem érten,hogy MIÈRT nem lehet ezt az orvosra bízni??Nekem sohasem jutott eszembe,hogy magamnak tapogatózzak.

2007. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Én még soha nem próbáltam,de erősen kétlem,hogy eléred.

Ezt hagyd inkább a nődokidra!

2007. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
El lehet érni, ha eléggé lent van és olyan az anatómiád. Ha próbáltad és nem megy, inkább ne erőltesd! Vannak más módszerek is a termékenység megállapítására.
2007. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

ird be a keresobe h mehszaj vizsgalat v ilyesmi es leirja hogyan kell.ekkora hulyeseget sosem hallottam h valaki nem eri el meg hogy lehetetlen meg ilyenek 2 eve vizsgalom a mehszajam es a mehnyak nyakom es 2.babam varom,elso 8.honapo most meg 6 hetes vagyok es nem artalmas,mikor benyulsz ulo vagy hanyatt fekvo helyzetben mintha a tampont raknad fel erzel egy gombszeroseget,ez neha lejjebb van neha kozepen vagy magasan attol fugg melyik fazisaban vagy a ciklusnak.es van rajta egy kis res a mehszaj,ami tuszorepedeskor ugy kinyilik h szinte egy ujjveg belefer,maskor meg szukebb vagy teljesen zart,meg neha puha neha meg kemeny mint az orrhegy.ezekrol olvashatsz a neten.egyebkent ha az orvos eleri a kozepso ujjaval te miert ne erned el?az o ujja hosszabb?na meg azt sem hiszem hogy ez a sok okossag amit itt irtak neked igaz,mert aki aztirja h nem erti miert kell fogdosni meg eszebe se jutna,az biztos nem hasznal tampont es sose maszturbalt.eljenek a szenteletuek es kar hogy azt nem irta ne nyulj oda mert harap.

egesz batran tiszta kezzel megvizsgalhatod semmi bajod nem lesz ha alaposan kezet mosol elotte.

2007. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Ha valaki babát szeretne, miért nem a szerelemre és a párjára koncentrál? Az együtt töltött gyönyörű percekre, melynek gyümölcseként egy baba megfogan. Ennél csodálatosabb dolog nincs a földön. Ehelyett 2007-ben magunkban túrkálunk...hááát remek. Nekem más elképzelésem van a dolgokról. Persze ez az én véleményem. Egy 30 hetes kismama, aki még nem tapizta a méhszáját
2007. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az internet igen sok lehetőséget ad arra, hogy egy területet (ami érdekel bennünket) teljesen részleteiben át tudunk tekinteni a keresők segítségével.

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valakit érdekel hogy hogyan lehet kitapintani a méhszájat. Arra nem gondoltatok hogy igen sok nő van, akinek nagyon nehezen akar összejönni a baba, így próbálkozik minden lehetőséggel, hogy megadja az esélyt magának hogy teherbe essen?! És még úgysem elvetendő ha valaki kíváncsiságból nézi meg, tapintja ki. Miért ne? A saját testünkről van szó.

Amióta babát szeretnék - és csak 1,5 hónapja próbálkozunk -, nem azért mert terméketlen vagyok vagy ilyesmi, táblázatot vezetek és a hüvelyváladékból tudtam hogy mikor lehetett a peteérés. Kíváncsiság. Az ember jó ha tudja, ill. szereti tudni hogy működik a teste. Az előző hozzászólónak lehet szerencséje volt, és gratulálok a babához! A kérdezőnek: a hüvelyen keresztül lehet kitapintani. És ha babát szeretne, drukkolok hogy mielőbb összejöjjön! Üdv

2007. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!