Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség kizárása?

Domextosz00 kérdése:

Terhesség kizárása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4x voltam együtt a párommal ebben a hónapban, peteéréskor nem. (4-5 nappal előtte se, csak utána.)


Mindig védekezünk, minden alkalommal, soha se volt védekezés nélkül.

Mindig ellenőrizzük a gumi-t, utána, hogy nem e szivároghatott valahol. Nem volt semmi egyik gumival se.


Most várom a mensim, 3. napja késik. Picit fájt ma a hasam, de 5 nappal ezelőtt pár cseppet véreztem. Éppen csak.


Nagyon félek, nagyon rá vagyok stresszelve, és izgulok.


Kétlem , hogy terhes lennék, de eddig mindig pontos volt, akkor most miért nem?


(16/L) előre is köszi az értelmes hozzászolásokat :)



2018. jún. 23. 21:23
 1/4 anonim válasza:
Ahogy leírtad kizárt a terhesség
2018. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod napra pontosan, hogy mikor volt peteérésed? Használsz LH tesztet, netán 16 évesen hőgörbét vezetsz?


Mert az, hogy "érzed" az édes kevés. Nem látsz be, fogalmad sincs melyik szakaszában érzed.


Na de ettől eltekintve, nem tartom valószínűnek a terhességet, mivel mindig védekeztek.

Szóval nyugi, vagy csinálj egy tesztet, attól majd megnyugszol.

2018. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet amiért most nem pontos, valami kisebb nőgyógyászati baj, stressz, vagy csak ez a hónap így alakult, nem kell rögtön parázni.
2018. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató válaszokat, mindig felelősségteljesen csináljuk, pont ezeket elkerülve, szerintem veszek egy tesztet, hogy megnyugodjak, köszi :)
2018. jún. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!