Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 27. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egyértelműen pozitív! Gratulálok! Ha nem vagyok túl indiszkrét, megtennéd, hogy elmondod, mit jelent, hogy rosszul sült el a megszakítás? Mi is így védekezünk, nem vettük észre hogy történt volna baleset, most két napja késik, de tesztet nem csináltam még. Nektek feltűnt, hogy nem stimmel valami? Előre is köszi!
2018. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó. ☺️ Köszönöm a gratulációt. ☺️

Én nem vettem észre semmit, viszont a férjem mondta hogy huha, lehet nem sikerült időbe kiszállni. Aztán vaciláltunk is hogy mi legyen, de úgy voltam vele hogy ebböl az egy alkalomból csak nem lesz semmi. ( nagytesóval elég sokat kellett próbálkozni mire összejött)

De úgy tűnik a sors így rendelte, hogy egy alkalomból összejött a kistesó ☺️

Ha “percre” pontos amúgy a mensid, akkor lehet érdemes egy tesztet venni.

Mivel nekem 3 hónapja elkezdett kitolódni a ciklusom ( 30 nap helyett 35-38 naposak lettek) így azért csináltam tesztet hogy megbizonyosodjak, lett e eredménye a bakinak. És láss csodát. Lett. ☺️

2018. jún. 28. 06:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!