Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki elmagyarázná nekem?...

Valaki elmagyarázná nekem? Olyan valakire gondolok, aki normális hangnembe tud beszélni

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem!

Az applikáció szerint tegnap volt ovulációm. Viszont nekem ma van jobb oldali hasszúrkáim és ez a “tojásfehérje” pisi után a wc papíron.

Akkor ez azt jelenti, hogy megvolt?

Illetve ez a “tojásfehérje” mit takar? Bocsánat, de leírom! Nekem ilyen törtfehér színe van picit nyúlós és elég sok!

Köszi az értelmes választ!



2018. jún. 29. 16:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Teljesen normális minden tünet amit leírtál. Nem mindenki ovulál óramű pontossággal, valószínüleg tegnapra esett neked. Mindenkinek kicsit más a folyása, amíg nincs zöldes-sárga színe vagy furcsa szaga szintén rendben vagy.
2018. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Elméletileg ez ovut jelez igen, bár egyszerűbb és megbízhatóbb ovu tesutelni vagy hőmérőzni
2018. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tehát akkor az applikáció 1 nappal hamarabbra tette, mint ahogy a szervezetem 😊 akkor ma érdemes együtt lenni 😂
2018. jún. 29. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az applikációd egy átlagot számol, nem tud teljesen pontos lenni, éppen ezért megad egy kb. 1 hetes időszakot amikor termékeny vagy, ilyenkor kellene kétnaponta szexelni és akkor már nem is fontos, hogy egészen pontosan mikor van az ovud.
2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

ma érdemes együtt lenni 😂


csak nehogy a párod keressen valakit, aki vele szexel, nem a naptárral.

2018. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó te milyen szellemes vagy 😂

Többieknek ment a zöld kezecske! Köszi

2018. jún. 29. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában a nyák utáni napon/napokon van ovu. A naptár meg csak egy átlagot számol, a szervezetünk nem óramű pontosságú.
2018. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!