Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5x lett pozitív a teszt,...

5x lett pozitív a teszt, digitális teszt is,8napja késik, a vér vétel viszont alacsony lett, mi a baj szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 14:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Vagy később fogant és még alacsony a hcg szinted,vagy kémiai terhesség lesz.Nekem utóbbi volt.Volt 4 pozitív tesztem 4-5 napja késett majd elkezdtem vérezgetni.Gyors vérvétel, hogy a doki tudjon progi pótlást felírni, de sajnos nem volt kire/mire mert nagyon alacsony lett a hcg eredményem, mondta hogy kémiai terhesség, ezt ultrahang is megerősítette (mivel nem látszodott semmi).2 nap múlva már rendesen véreztem.Ultrahangon láttak már valamit?
2018. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekelne, pénteken megyek én is az eredmémenyért. Szabad tudni mennyi volt a hcg?
2018. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
A hcg erteke vagy nemtudom, hogy nevezzem valami 108, valamennyi
2018. júl. 4. 15:17
 4/38 A kérdező kommentje:
En meg ultrahangon nem voltam ha minden igaz penteken menyek, a hasam alatt az faj az olyan szurgalasok meg mint ha jonne meg a bajom de viszont majus 30. volt az utolso menzeszem es azota semmi ver
2018. júl. 4. 15:19
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
köszönöm, akkor lehet korai a terhesség. Nem nézték, hogy növekszik-e az érték.?
2018. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok, a 108 nekem nem tűnik kevésnek, bár nem vagyok orvos.Nekem a doki azt mondta, hogy 5 hetesen minimum 70-nek kell lenni, neked meg bőven felette van😊 Nekem anno 18 volt az érték.Szóval nyugodj meg, ne idegeskedj!Egyébként meg 2-3 nap múlva szoktak ismételni, és ha akkor duplázódik az érték akkor bizony nincs próbléma.Szurkolok, hogy minden rendben legyen!
2018. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Pénteken menyek meg vér vételre és majd a jövőhéten okosabb leszek, csak az a furi, hogy a digitális teszt (clearblue) az azt mutatja, hogy 4-5 hetes közt lehetek
2018. júl. 4. 15:25
 8/38 A kérdező kommentje:
Jooj 😊 kedves vagy ennek a válasznak örülök, köszönöm szépen
2018. júl. 4. 15:26
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Miert voltal vervetelen?
2018. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
A hcg értéke miatt, mivel mikor fel hívtam a nőit azzal az okka, hogy pozitív lett a teszt, és mielőt meg csináltattam volna a tesztet csak faltam nem, hogy ettem 😀 de faltam a hideg rázott, ma meg furán vagyok, szédelgek és egyre fáradékonyabb
2018. júl. 4. 15:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!