Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval pár napja néha ilyen szúrás szerű fájdalmat érzek az alhasamban. Utána a hüvelyi valadekom barnás szinu néha. Most van az ovuláciom eddig arra fogtam. De most kezdek nagyon izgulni hogy lehet terhes vagyok...

2018. júl. 6. 13:55
 1/7 anonim válasza:
Igen, az vagy.
2018. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi ilyet nem tapasztaltam a terhesség alatt.
2018. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy ez azt is mutathat hogy most van a peteeresem. A naptár szerint most van szoval lehetséges hogy az nem?
2018. júl. 6. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Még az is lehet

. Mondjuk ehhez kell az a fehér ragadós anyag is. Jól leírtad találkoztál e egyáltalán vele.

2018. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most van az ovulációd, akkor nem érezhetsz még tünetet. Ha nem védekeztetek és majd késik, akkor tesztelj.
2018. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet..
2018. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4es:akkor ha fehér és barna váladék is van akkor az az ovulálás miatt van?
2018. júl. 6. 19:50




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!