Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Neo citran paracetamolt...

Ha a Neo citran paracetamolt tartalmaz, akkor lehet hogy teherbeestem fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Nagyon megvoltam fázva,ezért egyszeri alkalommal Neo citrant ittam. Másnap a barátommal együtt voltunk és belém élvezett. Csak akkor jutott eszembe,hogy megnézzem,szabad e így.

Több helyen is olvastam,hogy van akinek baj lett belőle,mások azt írták semmi baj nem lehet.

Pár napja ugyanezt a kérdést szinte itt is kiírták,azt válaszolták,nem lehet baj

Én megkérdeztem egy gyógyszerészt,szerinte összeférhetetlenség alakul ki,de azt mondta nem biztos hogy teherbeesés,csak más mellékhatás. Azóta teljesen elvagyok keseredve,főleg azért amiért ennyire buta voltam,hogy nem figyeltem oda. A hasam alja szúrkál,és a hőm ma 37,2 bár a megfázás óta hőemelkedésem van.

Én is írtam már ki erről kérdést,és most is csak azért írom ki,hátha mások is több információt tudnak írni nekem.


2018. júl. 7. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lassan érdemes lesz tesztet csinálni, ha még tovább húzod az agyalást

Gyógyszerész válaszánál szakszerűbbet nem hiszem hogy fogsz itt kapni

2018. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet az aktus után 2 héttel, vagy a megvonásos vérzés várható első napján.
2018. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kepzelodsz.
2018. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!