Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Több lent

Lehetek terhes? Több lent

Figyelt kérdés
A barátommal pettigeltünk és előbb én elégítettem ki őt majd ő engem. Amikor elélvezett letörölte a kezét és csak utána nyúlt hozzám. Az elején inkább csak a csiklómmal "játszott" és pár perccel később ujjazott. Ez az egész körülbelül 1 hete történt nem érzek különösen semmit ami terhességgel kapcsolatos egyedül talán annyit hogy kicsit úgy érzem puffadt vagyok. De muszáj megkérdezem: Van okom félni?

2018. júl. 8. 15:57
 1/8 anonim válasza:
79%
Tanultál biologiát?
2018. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért ilyen könnyen nem lehet teherbe esni.Kicsit olvasgass a témában,mert az elég fura ,hogy te 1 hét után tünetekre számítasz,holott ennyi idő alatt még a beágyazódás sem történik meg.
2018. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze csak annyira ijesztő nekem még ez az egész terhesség szóval valószínű hogy csak beképzeltem
2018. júl. 8. 19:56
 4/8 anonim válasza:

Nem lehetsz terhes. Kérlek, olvasd el ezt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Az utolsó válaszoló voltam.

2018. júl. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A terhesseghez az kell, h a huvelybe sperma kerüljön az ovulacio napján vagy legalább a környékén. Mégis szerinted mi a fitty fenétől lennél terhes???? Gondold már végig józan ésszel. Amúgy meg ha már ujjaz, előtte mosson kezet. Nem a sperma miatt hanem h ne kapj el semmit.
2018. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam. Persze azért valószínű volt nekem is hogy nem lehetek az de ahogy olvastam hogy extrém esetben ettől is lehet teljesen bepánikoltam. Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 10. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel ne is szexelj még egy darabig
2018. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem lehetsz terhes.

Egy kérdés ha te elégítetted ki akkor az ő keze mitől is lett cuccos? :D Zavart érzek az erőben xD

2018. júl. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!