Baba vagy baj van?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. A párommal 8-9 hónapja próbálkozunk a picurival de sajnos eddig semmi. Most 6-ikán volt az ovulációm és előtte való nap azaz 5-ikén voltunk együtt. (sajnos 6-ikán nem tudtuk megoldani) azóta sűrűn szúr az alhasam és szédülök. Tegnap irtózatosan be szúrt és akkor kezdtem igazán aggódni, hogy mi van ha baj van. Lehet csak nagyon rá streszeltem vagy nem is tudom de kérlek titeket, hogy aki tapasztalt ilyet az ossza meg velem. Bocsánat a hibákért és előre is köszönöm.

2018. júl. 9. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 napja volt az ovud, az ég egyeadta világon semmit nem érezhetsz még, ami “babával” kapcsolatos. Az első tünetek egyike az elmaradt menstruáció lesz, nagyjából 10-11 nap múlva.
2018. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Frontok jönnek mennek, simám szédülhetsz.


Lehetsz állapotos, de ebben a pillanatban még nem vagy az. És semmiképp sem tapasztalhatsz tűneteket. Ha történik odabent valami akkor még csak most fog megkezdődni a beágyazódás...


Ha nem a front visel meg, akkor pedig már nagyon rá vagy görcsölve a témára.

2018. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam meg az első kérdést. Tudom hogy nem érezhetek még semmit. Arrol akartam érdeklődni hogy esetleg más tapasztalt e már ilyet babatervezes közben és hogy ez jelenthet bajt vagy sem.
2018. júl. 9. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Rengetegen tapasztaltak ilyet, akik figyelik a testüket. És valójában még többen tapasztaltak ilyet, csak nem figyelnek oda.
2018. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2-àn volt ovulációm ès mèg vagy 5 napig szúrkált kicsit a petefészkem. Valószínű nàlad is ez lehet. A beàgyazódàst mèg nem èrezheted, min. 7 nap múlva. Mi is vagy fèl ève tervezzük a kistetsvért ami idàig nem jött össze. Most remènykedem, hétfőre nem vàrom. Drukkolok nektek.
2018. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen szurkák nekem is vannak össze-vissza pé előtt, után mikor hogy. Ez babától független.

És én is szédülök, lehet a frontot érezzük :D

2018. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát és igen az is lehet csak én nem szoktam :/ úgyhogy furi volt

😂 És köszönöm szépen ☺️ én is drukkolok nektek :)

2018. júl. 10. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!