Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthét csütörtökön szeretkezt...

Múlthét csütörtökön szeretkeztem párommal védekezés nélkü,10-e környékén kelett volna megjönnie, de nem jött meg még most sem. Lehet, hogy terhes vagyok? Negatív kommentelők kérem hanyagoljanak.

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 07:25
 1/9 anonim válasza:
Igen lehetséges. Peteérés bármikor előfordulhat a ciklus során. Tesztelj.
2018. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A teherbeesés a ciklus végén, a menstruációt megelőzően a legkevésbé valószínű. Fogadni mernék, hogy nem vagy terhes. Az ijedtség, erős aggodalom viszont késleltetheti a menzeszt, különösen fiatal lányoknál, és olyanoknál, akiknek a ciklusa változó hosszúságú.
2018. júl. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És köröbelül az agodalom miatt mennyit késhet?Nekem általában a hosszúsága nem változik..
2018. júl. 14. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Aggódjál csak,ha ennyi eszed van..

Mi lesz a gyerek neve??!

2018. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolso valaszolo!Szerintem Zoe lesz :D

(Remelem ertitek more celzok)

2018. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem elég érthetően fogalmaztam,hogy NEGATÍV KOMMENTELŐK HANYAGOLJANAK!!!
2018. júl. 14. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Hát ,ha ostoba vagy,mit kezdjünk veled....

Utólag,kár rinyálni előbb kellene gondolkodni tudod!!

2018. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha védekezés nélkül szeretkeztél, lehetsz terhes. Aktus után kb. két héttel mutatja ki a teszt és orvos sem látja hamarabb (max. drágább vérvételre mehetsz magánlaborba leghamarabb 3 nap múlva) szóval marad a várakozás. Ha megjön, csak késett, ha nem, tesztelj - és ha pozitív lesz, akkor azért doki, ha negatív akkor meg azért, miért nem jön meg.
2018. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mivel védekezés nélkül szexeltél lehetsz terhes. Bár gondolom akartok gyereket és nem puszta felelőtlenségből és butaságból nem védekeztetek.


Amúgy egyszerű: Veszel szépen egy tesztet, ha negatív megúsztad, ha pozitív akkor nem. Már simán kimutatná.

2018. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!