Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz elott pozitiv LH teszt?

Menzesz elott pozitiv LH teszt?

Figyelt kérdés

2 nap mulva kene megjonnie a menzeszemnek,nincs itthon eppen terhessegi tesztem ezert gondoltam kiprobalom vele.

Szep eros ket csikos lett. Jelenthet terhesseget?



2018. júl. 14. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Vagy igen vagy nem.

Nekem tobbszor volt igy es nem volt baba. Amikor volt baba,maradt lh tesztem, csinaltam es nem volt pozi egyaltalan..

2018. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem. De attól még lehetsz terhes. Ha nincs otthon hcg hormont néző teszt, akár lakmuszpapírra sőt rajzlapra is pisilhetsz, azok sem néznek hcg hormont.
2018. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Igen!


Nekem is nem várt előtt lett szép dupla csíkos az Lh tesztem. Direkt jóstesztként használtam. A Teszt vonal sokkal erősebb lett, mint a Control. Úgyhogy ha nálad is így van akkor simán lehet baba.


Drukkolok!


Majd írd meg mi lett végül.

2018. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Jaj ez a jóstesztelés.....olvassatok már utána...baromság. Utolsó drága, te abba az x%-ba tartozol akinek véletlenül terhesként is 2 erőscsíkos lett. De legalább ugyanannyi nőnek nem-terhesként is az! Lásd 1. válaszoló.
2018. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó, lehet így van. De igaz mert már 34 hetes kismama vagyok. Akkor ezek szerint a kérdezőnek is működhet, és lehet ő is azon kevesek egyike lesz akinek bevált.


#3as

2018. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
www.kisbabanaplo.com/ovulacios-tesz-korai-terhesseg-kimutatasara/
2018. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Hát működhet hogy 2 csíkos és ő terhes, de neked sem a terhességtől lett 2 csíkos. Ez olyan mint a szódabikarbónás pisiteszt hogy vajon fiú vagy lány lesz.....egybeshet hogy fiút "mutat" és tényleg fiú lesz de az véletlen. Mint ahogy az is, hogy neked 2 csíkos lett az lh. Véletlen egybeesés. Ezt a témát már rongyosra rágta itt a gyk közösség :) Van pár nő akinek véletlen egybeesés volt de a legtöbbnek 2 csíkos lett nemterhesen illetve 1 csíkos terhesen, szóval NEM mutat ki hcg szintet a teszt! Érted ezt?
2018. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A cikkben is írják hogy nem feltétlen működik es nem mindenkinél, több orvosi oldalon is. A legmegbízhatóbbakon leírják hogy nem kell foglalkozni a dologgal mert totálisan megbízhatatlan ergo semmi értelme csak magát csapja be esetleg aki "jóstesztel".
2018. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

[link]



Ebben sem azt írják, hogy nem működhet.


Én hónapok óta lh teszteltem és tudom, hogy menzi előtt nincs akkora lh csúcsom, hogy az ovu teszt erős dupla csíkosat mutasson. Sőt hőmérőztem is, úgyhogy a terhesség egyértelmű volt.

Nekem mutatta. Már HCG tesz előtt sejtettem, hogy babánk lesz.

2018. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

"Csináltatok jóstesztelés ovulációs teszttel? Hányadik napon?"


Itt is van akinek bevált.

2018. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!