Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal szeretnénk babát...

Párommal szeretnénk babát 15-16-17 kell megjönnie multhéten végig feszült fájt a hasam szurkált . Csütörtökön és ma egy két csep vér volt. Ez most azt jelenti hogy megfog jönni vagy azt hogy terhes vagyk?

Figyelt kérdés
Max 2 hetes terhes lehetek ha azis vagyok egyáltalán
2018. júl. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésed azt jelenti, hogy túlságosan rágörcsölsz a dologra. Engedd el, éljétek az életetek, szeretkezzetek, szeressétek egymást, aztán úgyis jönni fog a baba!
2018. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába írod ki újra a kérdésedet,sajnos nem fogjuk tudni neked megmondani,hogy összejött-e a baba.Ha 20-áig nem jönne meg,akkor már tudsz csinálni tesztet.
2018. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csak a jóisten tudja vagy mèg ő se. Csinálj két nap múlva tesztet és megtudod. De én nem értem amúgy mit vársz, most komolyan mi mondjuk meg h terhes vagy e? Hat beléd látunk? Amúgy hogy szokott megjonni? Szoktál előtte pecsetelni vagy soha csak megjön? Mert akkor lehet h beagyazodasi vérzés. De a legegyszerűbb a teszt. Nem igaz h nem tudsz várni 3 napot.
2018. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ez most azt jelenti hogy megfog jönni vagy azt hogy terhes vagyok?"


Bármit jelenthet! Vársz egy kicsit és kiderül!

2018. júl. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!