Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Múlt héten Horváthországban voltam nyaralni a barátaimmal és ott megismertem egy pasit akivel egész héten együtt lógtúnk kavargatunk és hát le is feküdtünk. Nekem pont a nyaralás előtti héten jödt meg és a nyaralás első napján ért véget a mensim. Védekezni nem védekeztünk sehogy sem mindig spontán történt a dolog. Mennyi az esélye hogy baj lesz ebből?
2018. júl. 17. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a terhesség miatt aggódj, hanem a nemi betegségek miatt is. Menj el std szűrésre, és gratulálok, hogy ennyi eszed van...
2018. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes.

Majd ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet.

2018. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Horváthország😂😂😂 kb mint, ha Ráczalmást írt volna.

Ha nem kamu a kérdés, akkor kb. pont termékeny napok elején sikerült megrakatni magad. Tehát van esélye.

2018. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Unatkozol?
2018. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
17%
Szegeny :( ne bantsatok már, ha nem kamu a kérdés... Megszakításos módszert alkalmaztatok? Mert ha beléd tette a cuccot, akkor elég nagy eséllyel lehetsz terhes. Ha nem, akkor is van esélye, de kb 38%
2018. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
hogy baj lesz ebből? 0 % Hogy gyerek lesz? 99 %
2018. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Atyaég. Majd tesztelj, amikor késik.
2018. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Bocs a Horvátországot a telefon javította át. Belém élvezett mivel nem tudtam elmagyarázni neki hogy ne.

Gondolkoztam esemény utáni tablettán még tegnap de az első szex még múlthét kedd este volt szóval már késő lenne. Remélem nem lesz semmi baj, tudom hogy felelőtlen voltam de akkor annyira vonzott ez a szituáció hogy nem gondolkodtam rendesen.

2018. júl. 17. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, remelem ez csak valami rossz vicc. Nem akarom elhinni, hogy létezik ilyen ostoba nő/lany a földön. Miért nem tudjak a szülők megnevelni a lányaikat, hogy ne viselkedjenek ilyen agyhalott r*ibi módjára és ha már minden jött-ment farka alá befeküdnek, legalább védekezzenek?! Büszke lehetsz magadra....
2018. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Legalabb egybol allampolgar lehetsz az orszagban😆
2018. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!