Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. ciklus napon fekete folt...

13. ciklus napon fekete folt az UH-on. Van reményre ok?

Figyelt kérdés
Tobbet nem nyilatkozott a dologról. Meglátjuk mi lesz belőle azt mondta.. létezik,hogy valóban látott valamit? Szerdára várom a"nem vártat". A hőgörbe szerint a peteeres a vizsgálat után volt 3 nappal. Teljesen összezavart és reménykedésre késztetett. Ti mit gondoltok? Tesztelni még nem teszteltem, akkor oda a fikarcnyi remény is talán
2018. júl. 20. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
A ciklus 13.napján voltam nőgyógyásznal rákszürésen a és a PCO miatt. A cisztáim eltüntek, szabályos a ciklusom.(27-28nap) Az UH során kérdezte mikor volt az utolso együttlét. Mondtam,hogy kb 2 napja. Mutatott egy picinyke fekete foltocskát fehér szegéllyel. Tényleg láthatott valamit?
2018. júl. 20. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a vizsgálat után vilt ovuláció, kizárt dolog, hogy amit látott, terhesség legyen.
2018. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 13.ciklusnap akkor bizony peteerest látta !

Mit irt a papírodra???

Mert az egy dolog (bár szerintem elég buta dolog) hogy egy no nem kérdezi meg ebben az esetben a dokiat, mindegy is ! DE kaptál papírt , azon mi áll ???

2018. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pete lehetett talan. Eleg nagy baj h nem nyilazkoztak neked rola h mi az..

De ha tenyleh utana volt ovulációd akkor ott gáz van, kivéve ha elegendo nagysagu potty volt. Mert akkor az pete. Remeljuk meg is ért és meg is repedt.

2018. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Ez nem a petefeszekbe volt lathato,hanem a méhuregben. Ezert nem lehetett sztem erett pete. Dominans follikulust nem is igazanatott.


2.Rákérdeztem mit lát és annak ellenére csak ködösített,vigyorgott. 31 évesen annyira "buta" nem vagyok már,hogy ne kérdezzek ra. Főleg, hogy pár hónapja ezzel kínlódunk,hogy teherbe essek. De többet nem akart mondani egyszerűen. Németországban ez máshogy mukodik ebben a tartomanyban. A leleteim, pedig gépben vannak nála,amit orvosvaltaskor talán viszont latok,ha kikérem. Mig ő a kezelőorvos nála van. Egymás között emailben kuldik a leleteket. Így kapta meg a háziorvos az endokrinológusi lehet is. Én semmit nem kaptam kézhez, csak miután a háziorvosnál könyörögtem és magyaráztam egy sort miért is kell azt nekem látni. És miért nem elég csak a gyogyszert szedni,amit felírtak..... Ez itt más rendszer. Hiába tépné az ember a szájat ellene,hogy mar pedig ez Mo-on nem így van.....


Ez volt az első kérdés, amit ide beírtam és az utolso is. Rögtön van megmondó,aki rögtön tudja mi butaság és nem.

Köszönöm mindenki válaszá,tippjét. Majd meglatjuk mi lesz belole ahogy az orvos mondta. Minden jót Nektek. Es megegyszer köszönöm.

2018. júl. 21. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

3#vagyok

Nem kell így fennakadni Normális válaszokat kaptál mindekitol ! Mivel nem látunk beléd , így nyilván mi is annyit tudunk amit te !


Azt meg hogy te Németországban élsz és egy nemetroszag által kialakított egészségügyi rendszert veszel igénybe , mi honnan a bubanatbol tudjuk ?

Oké ott másképp működik a dolog , mint itt ! Oké papírt sem kapsz mert minden a gépen van !

A dokid komolytalan, az alapján hogy egy fekete pöttyre vigyorog csak és nem tájékoztat körültekintően hogy “ne élje bele magát holgyem, de előfordulhat hogy egy korai terhesség áll fent az ultrahang alapján” ennyi !


És amúgy meg a 13. Ciklus ! napon (tehát pont peteeres időszakában) ezt max úgy tudom elképzelni hogy az előző ciklusban fogant, vagy esetleg a mensi alatt , ha van rá lehetőség persze !


Ha az a fekete pötty terhesség akkor lőj el egy tesztet mert ha már látszik az ultrahangon a teszt olyankor már rég pozitív ! Ennyi !

2018. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jah és meg annyi hogy írtad hogy a gorbed szerint a vizsgálat után 3 nappal volt peteeres, hat akkor meg majdhogynem 100% hogy nem terhességet látott ugyanis terhesség alatt nincs peteeres!


Ettől függetlenül lehetsz terhes ha nem jön meg , de akkor amit látott az nem terhesség volt !

2018. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!