Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal a legutóbbi menstruációm utáni első nap voltunk együtt (juni. 28). Védekeztünk meg minden de egyszer kicsuszott belőlem és újra vissza akarta rakni. Szóltam neki hogy ne mert attól féltem hogy ki szakadnak vagy valami. De akkor mar elkezdtem visszarakni. De nemhiszem hogy ki szakadt volna, mert akkor az egész kihasad nem? Azután július 4.en volt az ovuláciom és barnás folyásom volt aminél megijedtem, mert nekem még sose volt ilyen. Azt hittem beágyazódási vérzés. De kb 5 napig tartott szóval az nem lehet. Most 20.an kellett volna megjonnie. De semmi. Lehetek terhes?

2018. júl. 23. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Francért nem vagy képes venni egy terhességi tesztet..inkább kiírsz egy litániát.Kb.40 éve van terhességi teszt,hogy lehet ,hogy még nem hallottál róla?!

Tesztelni kell és meg fogod tudni,hogy terhes vagy-e.Ilyen egyszerű a dolog.

2018. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de a Tescoban még 500 forint sincs egy teszt. Nagyon megbízható, de vegyél kettőt, és két egymás utáni napon pisild le.
2018. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. júl. 23. 10:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!