Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, de nem volt...

Babát szeretnénk, de nem volt peteérésem, clostyt és duphastont kaptam eddig, 3 havi adagot ami most telt el. Eddig nem sikerült és nekem uh-ra sem kellett mennem akkor honnan tudom hogy lett e peteérésem vagy sem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért nem kellett uh-ra menned, ha gyógyszert szedsz.

Hogy mikor van peteérésed, azt megtudhatod az ébredési hődből, a méhnyaknyák nyújthatóságából is.

2008. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem az orvosod! Én is Clostit kaptam,és ellenőriztek ultrahanggal,és 19.napon vérvétel progeszteronszint meghatározás! (hála az égnek nagyon jó eredményeket lettek,lett érett tüszőm,és volt spontán tüszőrepedésem is). Én is a 3.havi adagon vagyok túl,de mindvégig jártam a nődokimhoz,aki figyelemmel kísérte,hogy reagálok e a gyógyszerre,s még azt is tudni akarta , hogy nem jelentkezett e mellékhatás. Szerintem keress egy másik orvost,nekem sikerült találnom itt ahol lakunk,igaz privát rendelés,de volt,hogy soronkívül a klinikán is fogadott! Mindenesetre kitartás és fel a fejjel! Szia Eszti
2008. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem kellett uh-ra mennem, hogy van-e pé-m, de vettem vizeletes lh tesztet, meg pg53 mikroszkópot és abból tudtam mikor van pé..így most 34 hetesek vagyunk!

Javaslom ezeket az önellenőrzéseket.

2008. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!