Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok 2 csíkot?

Ti láttok 2 csíkot?

Figyelt kérdés

Sziasztok csináltam terhességi tesztet..

elég korán de nem tudtam várni... türelmes lennék de cigizek inni is szoktam néha és tudni szeretném időben, mert akkor egyből leteszem!

Csináltam tesztet de nem tudom hogy én képzelem oda vagy tényleg van egy nagyon nagyon halvány csík! Szeretnék kisbabát emiatt lehet csak oda képzelem de en látok valamit ezért örülnék ha írná tok :)


Köszönöm előre a válaszokat!


Képek:

[link]



[link]


2018. júl. 24. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Én nem látok rajta második csíkot.
2018. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak oda képzelem.. köszönöm :)
2018. júl. 24. 11:53
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nincs második csík, de a körmeid undorítóak. És ha ennyire gyereket akarsz, hogy már képzelődsz, és idő előtt tesztelsz, akkor nem lenne egeszségesebb már most leállni a cigivel és a piával? Mi az, hogy akkor hagyod abba, ha pozitív lesz? Nem vall egy felelősségteljes anyára ez a mentalitás.
2018. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Nyugodtan cigizhetsz, és ihatsz tovább.
2018. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Negatív a teszt. Ahogy egyes válaszolok IQ szintje is. Nem tudom hogy hol szerepel a kérdésben tanácsadás manikűrről? Vagy nem bírod ki hogy ne szólj be valakinek? Szánalmas az ilyen ember.
2018. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Negatívnak látom, és az egyik válaszoló igen nyersen fogalmazott, de a mondanivalójával egyet kell hogy értsek.Nem akkor kell letenni a cigit, piát ha pozitívat tesztelsz, hanem már előtte.Persze a te életed, de ha jót szeretnél majd a gyermekednek, már most hagyj fel a káros szenvedélyekkel.
2018. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Ezekszerint negatív! Nem keseredek el előbb vagy utóbb összejön majd.. meg tényleg korán teszteltem!🙂

A körmöm meg le van kopva igen... ez legyen a legkisebb problémám!:D bár ha ennyire érdekel pont jovoheten megyek körmöshöz csak hogy meg nyugodj!

Az hogy nem vagyok felelősségteljes.... hát nem egy embert ismerek Akk végig cigizték az egész terhességet vagy 16-17 évesen szültek.. és már a második gyereküket várják!!


Igen cigizek de mint említettem en azonnal le teszem amint terhes leszek!!


Ennyi a véleményem!:)


Ha esetleg pozitív lesz a teszt es nem jön meg a mensim írni fogok! Szép napot 🙂

2018. júl. 24. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Igy keprol nem jon at.

De nekem is volt olyan halvany csikos ami kepen en latszott de eloben igen. Szoval ha te eloben valamit sejteni velsz addig inkabb hagyd a cigit is meg az alkoholt is.1-2 nap es ugyis biztosan kiderul

2018. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Én már csak azt nem értem, hogy miért egy szál bugyiban kell képet csinálni és feltölteni ide?
2018. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rövid pizsinaci van rajtam csak fel gyűrődött.-.-“

Jézusom!! Ide sem teszek ki több kérdést!

A teszten van a hangsúly de a körmömmel meg a “kinézetemmel” vagytok elfoglalva?!

Inkább nem mondok erre semmit...


Még ha kiderül hogy babám lesz sok épeszű miatt ki sem írom... megtartom magamnak az örömhírt!

Viszlát!

2018. júl. 24. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!