Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-an lenne az ovum, ha mikor...

30-an lenne az ovum, ha mikor kene LH tesztet csinalnom hogy biztos akkor lesz e?

Figyelt kérdés
En arra gondoltam hogy csutortokon vagy penteken este csinalok egyet, es gondolom ha az pozitiv akkor 1-3 napon belul lesz a peteeresem. Jol gondolom? Javitsatok ki ha nem. Koszonom!!!!

2018. júl. 25. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából, a ciklus.hu oldalon bejelölt(ovuláció) idő előtt 2-3 nappal kezdtem el a teszteket gyártani.. előtte, közben és utána is elég halvány csíkom volt az LH tesztjeimen. Nem is lett erősebb. Sokkal halványabb volt mint a controll csik! Azt hittem nem is lesz tüszőrepedésem.. letojtam a teszteket és apát 2 naponta elkaptam :D Ma jelenleg 5 hetes babás vagyok :) Fura, de nekem nem mutatott semmit az LH-teszt!
2018. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulalok!!! :))) Mi is nagyjabol ket naponta vagyunk egyutt csak lehet pont 30an nem tudunk. Ezert akartam megtudni mikor kellene legjobban radolgozni az ugyre :)
2018. júl. 25. 14:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat sajnos talan 2-3 nappal ovu elott tudunk egyutt lenni nem tudom lesz e ebbol baba :(((
2018. júl. 25. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!!:) Elvileg a kis katonák ideális körülmények között akár 2-3 napig is életben maradhatnak a hüvelyben! Ugyhogy megy ezerrel a drukk!!! :))
2018. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi!!! :))
2018. júl. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!