Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehetséges?

Terhesség lehetséges?

Figyelt kérdés

Lassan két hete késik a menstruációm. (21 vagyok, 10 évesen jött meg, 1-2 nap csúszással rendszeres). A várt előtt két nappal voltam együtt a párommal, gumi nem szakadt ki. A legelején rajta volt már. (akármilyen undorítóan hangzik, utána fel szokta fújni és ezzel nézi meg, hogy véletlen nem e ereszt pl., de nem) Ezen kívül egész hónapban nem volt köztünk olyan.

Nem érzek semmi olyan jelet, ami terhességre utalna, mint hányinger, ingerlékenység, mellfeszülés, stb.

Ellenben nem érzem a szokásos havi előtti tüneteket sem.

Egyedüli érdekesség, hogy pár napja enyhén, néhány óránként beleszúr az alhasamba.

Normális lehet, hogy ennyit késik, vagy lehet terhesség?



2018. júl. 31. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

ELéggè valószínűtlen a terhesség, kèshet bármi miatt ennyit.

De ha aggódsz, végezz el egy tesztet.

Lehet, hogy kimaradt egy ciklus, és most van peteérésed, azért érzed a szurkát.

2018. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmi tünetet, mégis terhes lettem.... tesztet vegyél és kiderül.
2018. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül negatív lett a teszt, ám még mindig nem érzem a menst. bármi jelét. Talán ebben a melegben még az sem akar előjönni. ^^"
2018. aug. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!