Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ment fel újra a reggeli...

Miért ment fel újra a reggeli hőm ha megjott?

Figyelt kérdés
14 napos szokott lenni a lutealis fazisom most viszont 12 dpo-n (fertilityfriend szerint) leesett es meg is jott. Nem ugy ahogy szokott. Ertem ezt arra hogy semmi gorcsom nincs (pedig minden honapban majd belehalok) nem jott ki a szokasos "meg fog jonni" pattanasom sem es fura mod egyik naprol a masikra begondorodott a szogegyenes hajam. 13 dpon vissza felment a hom a coverline fele 14 dpo-n (vagyis ma) pedig meg fentebb ment. Ennek okan csinaltam regg egy tesztet de az negativ. Igy nem hinnem hogy terhes vagyok de sok a furcsasag most a ciklusom korul. Velemeny?

2018. aug. 1. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy robot, ami pontosan ugyanúgy működik minden hónapban, mint a tankönyvben leírtak.
2018. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha teszted negatív és a vér mennyisége megszokott akkor több mint valószínű, hogy valóban nem vagy terhes és csak más ez a ciklusod mint a többi.
2018. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maradt meg progeszteron, attól fél ehet mensi alatt kicsit még
2018. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!