Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimester babavitaminrol...

Rigó Krisztina1987 kérdése:

Trimester babavitaminrol velemeny? Vkinek segitett mar?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem több, mint egy átlagos vitamin, csak megy a sok kamu online hamisított vélemény, hogy segít teherbe esni. Pont, mint amikor netről lopott képekkel reklámozzák a fogyasztószereket.

Tapasztalat.

2018. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitamint (pláne egy multi) senkinek nem fog segíteni hamarabb teherbe esni. A multivitaminok semmiből nem tartalmaznak annyit, hogy érdemi hatással legyenek a termékenységre.
2018. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. aug. 6. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szedem, de semmi hatást nem látok.
2018. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem is vált be. A pontos ciklusomat összezavarta és nekem senki ne írja, hogy csak rendbe teszi mert ilyet egy vitamin nem csinálhat és egyébként is tudom, hogy jól működő ciklusaim voltak.
2018. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!