Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik pozit teszteltek mensis...

Akik pozit teszteltek mensis érzés mikor jelentkezett nálad? És mennyire fájt a hasad, derekad?

Figyelt kérdés
Nekem 3 napja van ez az érzés, tegnaptól a mellbimbóm is fáj, de mára kicsit enyhült és 10 napja van fent a hőm? Lehetek babás vagy meg fog jönni?
2010. jún. 20. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Pozitiv teszt nagy valoszinuseggel (kb 100%) azt jelenti, hogy terhes vagy.

En is éreztem mensi-szerü fájásokat (nem eröseket, hanem a szokásosat, méghozzá egészen a 10-12. hétig), de mondták, hogy ez normális. Én persze állandóan a vécére rohangáltam, hogy megjött-e.

A hömérsékletet nem mértem, szerintem az nem olyan biztos, mint a teszt. Amúgy semmilyen más fájdalmam vagy egyéb jelem nem volt.

Szerintem lehetsz babás (föleg, hogy a teszt is azt mondja). Csinálj újat, ha az is pozitív, és nem jön meg közben, akkor 100%. És akkor irány a doki! Sok szerencsét!

2010. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bénán tettem fel a kérdést. Sajna még nem tartok a tesztnél de jövőhétre nem várom és 3 napja mensimszerű görcseim vannak és minden reggel írtózatosan fáj a derekam is. A hőm 10 napja van fent. Csak az érdekelt volna, hogy neked mikor kezdődtek ezek a tünetek tesztelés előtt vagy után? Mert nemtudom mit gondoljak.
2010. jún. 20. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:

En is jövö hetvegere nem varom.Az utolso együttlet utan kb egy hettel ereztem menzis fajdalmakat es egesz mostanaig erzem.Ma mar majdnem 2hete ennek.

En is kerdeznék:ha csak peteérés ez az egesz nalam es azt erzem ennyire akkor szted normalis h mar 2hete erzem es folyasom pedig nincs?Volt egy delutani vizeletes nagyon nagyon halvany pozitiv tesztem.Szerinted?

2010. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia

A peteérés csak pár napig van nem két hétig. A pozi teszt tök jó.Mikor csináltad? Csinálj egyet reggeli pisiből bár azt mondják a nem várt előtt két nappal már talán mutat valamit attól függ mikor volt a peteérés. Nagyon drukkolok. Nekem is fáj még percenként megyek WC-re de tök száraz vagyok. Kis hányinger is jelentkezett de majd kiderül.Írj.

2010. jún. 20. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:

En a mensi elott mar 1 hettel erzem a PMS-t (a mensi jeleit) mindig. Mikor terhes lettem sem volt maskepp. Minden ugyanugy zajlott, mintha megakart volna jonni es folytatodott is vagy 3 hetig meg. Csak nem jott meg. :-) Viszont a terhessegnek rossz vege lett. :-(

Sok sikert!

2010. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo:sajnalom ami történt,kívánom hogy minel hamarabb teljesüljön amire vagysz!

Kérdező:köszönöm h valaszoltal:)mindenképp írok majd.Holnap reggel csinalom a 4.ovutesztet.Jostesztként hasznalom es eddig egyre erösödik a tesztcsík.Háát meglatjuk.Neked szorítok es mindenképp írjh mi a helyzet:)

2010. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdeznék meg valamit h erröl mi a veleményed:Ha a napokban lesz tüszörepedésem, akkor logikus lehet az h e miatt vannak 2hete menzis fajdalmaim (alhas fajas, derekfajas, faradekonysag)?

Teljesen össze vagyok e miatt zavarodva.Most terhes vagyok es azert vannak tüneteim es mutat pozitivat az ovuteszt vagy tüszörepedésem lesz?:S De meg soha nem ereztem ennyire a peteérést(ha az van)es folyasom sincs.2-3napig szoktam erezni, nem pedig 2héig es annyit gondolkozok de sztem nagyon durva lenne ha azert lennének ezek a fajasok mert tüszörepedesem lesz es mar 2hete erzem...te mit gondolsz?

2010. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia utolsó.

Szerintem nem peteérés miatt érzed főleg ha már volt és ha két hete van. Nekem az előző terhességemnél voltak ilyen tünetek és kaptam rá magnerot tablettát. Szerintem esélyes a baba.

2010. jún. 20. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm neked!:)meglátjuk hat en is kivancsi vagyok...majd irok holnap es te is mindenképp irjal!jo ejt:)
2010. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!