Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges-e egyáltalán?

Lehetséges-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Pár nappal korábban megjött, ami 2 napig tartott, de most nagyon furcsa volt a menstruációm élénk piros-sok vér jött ki a két nap alatt, amilyen nekem még sosem volt.

3 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül.

Ahogy elmúlt a havim, hányinger-hányás fogadott másnap (Gondoltam itt hogy nem-e ronthattam meg a hasam, de kizárt lenne). Eddigi teszt, negatív volt.

Ti nektek volt hasonló esetleg?



2018. aug. 10. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek hogy terhesség lenne a háttérbe !


Továbbá azt azért jó lenne tudnia minden nőnek aki gyereket akar , hogy hányást hányingert a szervezetben levő terhességi hormon okoz .... ha van hányás /hányinger és ez terhessegtol van akkor kizárt hogy a teszt negatív legyen !


Kérlek ne értsd félre nem megbántani akarlak .... de annyian sorolnak fel minden fele tunetet a kerdeseikben , és írják oda a végére hogy a x tesztje negatív .... tehát érted ? A kora terhességi tüneteket a Hcg okozza ... az amitől a teszt pozitív akar halványan is !


Nagyon ritka ha valakinek nem valasztodik ki a pisijeben a hcg ! Tehát erre nem szabad alapozni !

2018. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!