Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 28. napján szexelte...

A ciklusom 28. napján szexeltem, mennyire valószínű a terhesség?

Figyelt kérdés

Mindenkit szépen kérek, hogy ne nyomassa nekem a szentbeszédet, csak konkrét válaszokat szeretnék hallani a kérdésemre.

A ciklusom 28. (majdnem 29.) napján voltam együtt egy sráccal megszakítással, az utolsó pillanatban húzta ki és lehet, hogy az első lendület még belém ment. Mivel a ciklusaim körülbelül 30 naposak szoktak lenni (az ovulációt is szoktam érezni 14-15 nap körül), ezért nem aggódtam és nem mentem el gyógyszerért sem. Ma vagyok a 33. napon és még mindig nem jött meg. Egyszer májusban volt, hogy 34 napra jött meg, de mostanában inkább 29-30 volt a megszokott. Mennyi az esélye annak, hogy terhes lettem? A hangulatom a béka segge alatt van és borzalmasan stresszelek :(



2018. aug. 14. 09:26
 1/5 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
A stressz miatt is késhet.
2018. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus bármelyik napján lehetsz terhes, akár a menzesz alatt is, csak valamivel kevesebb az esély rá.

Azt, hogy neked most mennyi az esélyed erre, senki nem tudja megmondani, ha nem jön meg, akkor az aktustól számított 10-14. napon tesztelj.

2018. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

9:38-asnak: 8 éve ismerem az illetőt, de köszönöm szépen a kommentet, sajnálom azért, hogy ennyire unalmas az életed, hogy te emiatt ribinek gondolsz :D

Másik kettőnek köszönöm a hozzászólást. Amiatt is ideges voltam, hogy augusztus 9-10-11 között elutaztunk (10.-én este történt az eset) és ott végig stresszeltem hogy ne jöjjön meg, hogy tudjak nyugodtan strandolni.

2018. aug. 14. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok esély rá, de az biztos, hogy nem terhesség miatt marad most ki, mert az még létre sem jött, csak pár nap múlva, most akkor lehetnél terhes ha sokkal késöbb ovuláltál volna, szóval olyan 45 napos lett volna a mostani ciklusod, azért ez nem túl valószínű, ha mindig 30 nap szokott lenni.
2018. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem tuti hogy nem vagy terhes. Nem olyan könnyű gyereket csinálni.
2018. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!