Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így előváladék, illetve sperma került az óvszerre?

Figyelt kérdés
Pettingeltünk a barátnőmmel és előjáték közben megindult valamennyi előváladék. Szappannal lemostam a péniszemet és utána kezemet is alaposan megmostam és le is dörzsöltem és megtöröltem az óvszer felvétele előtt... Szerintetek mennyi az esélye hogy még is maradt valahol valamennyi sperma és került az óvszer külsejére?

2018. aug. 14. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. De szerintem ilyen szorongva nem lehet szexelni.
2018. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Könyörgöm, ti még NE szexeljetek... éretlenek vagytok hozzá.
2018. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Képtelenségnek tartom,hogy te tudod élvezni a szexet,szerintem végig ezen agyalsz..

Így senkit sem lehet teherbe esjteni,ha került is volna rá,ennyire ne parázd túl.

2018. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Köszönöm a válaszod, szex közben felszabadultak vagyunk, azzal semmi gond nem nincsen soha. Tisztában vagyok vele, hogy van kockázata a szexnek és meg is teszünk mindent a baj elkerülése végett, de olykor becsúsznak véletlenek és olykor elkezd, néha ok nélkül is pörögni az agyunk, hogy mi van ha...?


2. válaszoló: Kérlek mond már meg nekem, hogy miből derült ki neked az, hogy éretlen vagyok? Abból, hogy körülményesen letisztítottam a kezemet és minden egyebet? Abból hogy kérdést mertem róla feltenni, hogy így mik az esélyek? Abból, hogy odafigyelve és (a többség szerint) megfelelő módszerrel védekezünk? Biztosan jobb lenne ha érdektelenül állnék hozzá és nem érdekelnének a következmények akkor biztosan elég érett lennék neked.

Főleg úgy, hogy ezek szerint még 4 különálló mondat értelmezése is nehezedre esett, szóval nem is várok mást ettől a kis regétől sem! :)

2018. aug. 14. 15:01
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló neked is köszi! :)
2018. aug. 14. 15:02
 6/7 A kérdező kommentje:
azzal semmi gond nincsen, nem is volt soha.
2018. aug. 14. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire be vagy tojva, ne szexelj, mert folyton ezen fogsz kattogni. Gondold végig józan paraszti ésszel, hogy teherbe lehet-e így esni.
2018. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!