Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetséges? Nem hiszem el

Ez lehetséges? Nem hiszem el

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Fogamzásgátlót szedek és szedtem antibiotikumot, csak egyszer voltunk együtt védekezés nélkül közben, de most itt van egy pozitív teszt. Ez hogyan lehetséges, hogy évek óta szedem és ennyitől ez történt?
2018. aug. 14. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Úgy lehetséges, hogy az antibiotikum gyengítheti a fogamzásgátló hatását, benne van a tájékoztatóban is, hogy ilyenkor kiegészítő védekezés szükséges. Sajnos nem számít mióta szeded, ennyi is elég, hogy teherbe ess.
2018. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Ha antibiitikumot szedsz, akkor az óvszer a legjobb védekezési mód a gyógyszer mellett.
2018. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

"Fogamzásgátlót szedek és szedtem antibiotikumot, csak egyszer voltunk együtt védekezés nélkül közben."

Egyem a husod, leírtad a kérdésedre a választ...

2018. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Boldog babavárást/
2018. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos lényegtelen h mennyi ideig szeded megfelelően, az antibiotikum gyengíti a hatását, nem véletlen kell ilyenkor kiegészítő védekezést alkalmazni.


Utolsó, amúgy sehol sem látom, hogy azt írta meg is tartja...!

2018. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem lehetseges akkor is van egy pozi teszted. 🤣

Szoval ja terhes vagy.

2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!