Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, a betegesen...

Mit csináljak, a betegesen túlparázom a teherbeesés témát?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lemaradt a leírás. Gondolok itt arra, hogy például nem is történt aktus, csak egy kis kézimunka, amiből max előváladék juthatott a kezemre, és aztán még magamhoz nyúltam, de csak a csiklómhoz értem, beljebb nem is érintkezhetett semmi semmivel :D És ma egy kicsit érzékenyebb volt a mellbimbóm, mint menzesz előtt szokott, és már pánikolok, hogy mi van ha én vagyok Szűz Mária :D

Tudom, hogy nevetséges, csak ettől még nekem ez elég szar érzés. Van valaki, aki hasonlóan túlparáz mindent?

2018. aug. 15. 11:13
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vagy várd meg, amíg felnössz (amennyiben még nagyon fiatal vagy), vagy/és védekezzetek megfelelöen, illetve keresss meg egy pszichológust, aki rendet tesz a fejedben!
2018. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Védekezünk, fogamzásgátlót a jövő héten fogom elkezdeni, addig pedig óvszerrel vagyunk együtt. Én is gondoltam a pszichológusra, mert hiába tudom racionálisan, hogy semmi esélye, egyszerűen nem tudom kontrollálni a félelmemet. Tudom, hogy mennyire beteges, nem is azért írtam ki a kérdést, hogy "ugye nem lehetek terhes", hanem hogy van-e más is így és hogy kezeli :) Köszi a választ.
2018. aug. 15. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan van más is így, mert ide naponta több ilyen tulparázos kérdés érkezik, azt nem tudom mit csinálj, talán idővel máshogyan fogsz gondolkozni, ha már több ideje szexelsz és látod, hogy nem esel teherbe védekezés mellett.
2018. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig józan paraszti ésszel a történteket majd vond le a konklúziót, hogy így nem lehetsz terhes.
2018. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!