Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt a megtermékenyülés?...

Mikor volt a megtermékenyülés? Van hogy csak a sokadik hét után mutatja ki a terhesteszt, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésem:

Az elmaradt menstruáció előtt mikor lehetett a megtermékenyítés? Van erre valamilyen szabály? Hogy legalább 1 hét vagy akár 2 nappal előtte is lehetett?

Tud erről valaki valamit?


Másik:

Van valaki akinek több hétig (kb.2-3 hétig) - volt a tesztje, közben meg később kiderült, hogy kb. 4-5 hetes tehes már?


2008. nov. 3. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusok,akkor kb.a 14-dik napon van a megtermékenyülés.De persze ez is lehet eltérő.

Lehet,h nem termelt elég hcg hormont a tested és azért nem mutatta a teszt.

Egyébként gratula,jó babavárást!!!!

2008. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos nem hiszem, hogy baba van!

Két - teszt után már kifogytam a reményből! :(

Most késik 11.napja.

2008. nov. 3. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig pontosak voltak a ciklusaid?mert valamiért csak késik.mióta probálkoztok?(1V.OK)
2008. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig pontosak voltak, mondjuk hozzá kell tenni, hogy 1 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót több éves szedés után. Aztán lehet, hogy ettől van, de mikor szedtem volt hogy 1-1 hónapot nem volt gyogyim,és akkor aggahagytam és ugyanugy megjött csak 4 nap késéssel.
2008. nov. 3. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,h attol van,sajna.
2008. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!