Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi ultrahangot csinált...

Hüvelyi ultrahangot csinált tegnap a doki, ma egy kevés barna folyást tapasztaltam, ugye ez normális?

Figyelt kérdés

3 hét múlva, ha megyek vissza kérhetek hüvelyi uh. helyett hasi ultrahangot?

ez a második terhességem 7 hetes vagyok, az elsőnél egyáltalan nem volt hüvelyi uh. és mindent szépen látott a doki


2018. aug. 17. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális igen. Nálam is 7.héten plusz még rákszűrést is megcsinálta.

3 napig barnáztam, a falat kapartam hogy nehogy baj legyen, de szólt direkt,hogy vele járhat. Ha nem vált át vérzésbe,görcsökkel, akkor nincs baj. Ilyenkor vérbővebb lent minden.


Egyébként nekem pl 12.genetikáig csak hüvelyit csináltak,mert azzal még addig jobban látnak mindent, ha "baj" van bent, azt is.

2018. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oké,hogy jobban látnak,de én amúgy idegenkedem ettől nagyon és kellemes se volt.. :(

ugyan ahhoz a dokihoz mentem, akihez jártam kisfiamnál gondozásra! az tény akkor a magánrendelőjében csak hasi uh-ja volt, de mikor kórházba mentem 12.heti genetikai uh-ra, ott is hasit csinált :/

2018. aug. 17. 18:17
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, remélem tényleg minden rendben lesz!
2018. aug. 17. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, genetikán már a hasi megy.. És szerintem onnantól meg végig az.

Ha vizsgálat van, mert kell..ott meg gondolom csak a doki kézzel, de lehet hüvelyi uh is.. Ezt nemtudom. :/


Énis utálom, sőt szerintem mindenki..viszont saját érdek,vagyis inkább a babáé,tehát ki kell bírni. :)


Nekem ennél nagyobb félelmem az a bizonyos gátmetszés. Ha oda kerül a sor. Jobban félek attól,mint a szüléstől.

:D


- első válaszoló voltam

2018. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké,hogy a baba érdeke..de nem szeretném,ha történne valami a vizsgálat miatt :/ :(


pedig a gátmetszést nem érezni! spontán szültem az első gyerekem, én is féltem..de ha nem láttam volna az ollót..meg se mondtam volna mikor csinálja

sőt sok szülés sztoryt olvastam első terhességemnél, negyed annyira se szenvedtem, mint amiket olvastam 😊 pedig hozzám képest kis dundus volt(3850 gr széles vállakkal, el is tört a kulcscsontja)

2018. aug. 17. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Tejóég..


Valóban,mindenki ezt mondja,hogy észre sem fogom venni, de valamiért mégis tartok tőle. Valószínű a neve,meg a tudat miatt,hogy mit is csinálnak. :D

Valahogy úgy hangzik,mint a foghúzás.


Szerintem azon meg ne aggódj,hogy baj lesz a hüvelyi uh-tól.

Én is féltem, de megnyugtattak, hogy a közelébe nem kerül a gyerkőcnek... Sem a méhednek. Mármint úgy,hogy bajt okozna.

Hülye hasonlat,de majdnem mint a szex ;) ott sem lesz probléma.

2018. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a foghúzás rosszabb 1000szer !!!!! volt abba is részem egyszer...kegyetlen volt a gátmetszéshez képest :( és az még utána is fájt hetekig, míg a vágás 2 napig volt rossz, de csak a leülés...utána már semmi nem volt vele, szépen begyógyult 😊
2018. aug. 17. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szupi!! Akkor ezt az eszembe vésem :D
2018. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!