Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így mennyi esély van a terhess...

Így mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van, az én sztorim mégis más.

Kb 24-29naposak a ciklusaim. A 13-14.napon délelőtt ovszerrel voltam együtt a párommal, semmi gond nem volt, nem mentünk el. Késő délután orálisan elégitettem őt ki, ám kora este (orális után kb 1-1.5óra) pettingeltünk, mivel az óvszer elfogyott. (3hónapra elutazott, ezért nem vártunk másnapra, boltok zárva). Nem hatolt belém kb 1-2 perc volt összesen. A hüvelynyilásomnál volt a pénisze. Nem tudom előváladék volt e rajta. Nem szeretnék babát.


Megköszönném ha rendes válaszok érkeznének.



2018. aug. 22. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 0 az esély a terhességre. Nem kizárt, persze, de ettől nem valószínű, hogy terhes leszel. Ahhoz, hogy terhes legyél, életképes spermának kell a hüvelyedbe jusson. Na, most az előváladék bár tartalmazhat ilyet, de nem feltétlenül tartalmaz és mivel nem benned volt a pénisze, csak a hüvelynyílásnál, így kétlem, hogy van olyan ügyes spermája a barátodnak, ami a hüvelynyílásról az előváladékból felkúszik a hüvelyedbe, onnan pedig elvándorol a méhedig. :)
2018. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod. Ment is a zöld kéz.

Amúgy nem paráznék, csak az zavar hogy ovulációs időszakban volt. Nem tudom pontosan a 13-14. nap közül mikor lehetett mert a menzeszem éjszaka jött meg, így nem tudom eldönteni melyik nap és hogy így melyik nap voltunk együtt ovuláció szempontjából.

Sose csináltunk ilyet, az idegességem után soha nem is hagyom már. Pedig mi még a “jobbak vagyunk” szóval nem óvszer nélkül csináltuk vagy megszakítottuk.

2018. aug. 22. 12:19
 3/14 A kérdező kommentje:

Mármint az előző menzeszem jött meg éjjel.

Annyi kiegészítésnek, az nap mikor ez történt már a nyákban fellelhető volt kis középidős vérzés és még utána kb 2 napig.

A mostani menzeszt kb 9 nap múlva várom, bár szerintem az idegességtől késni fog. Utána azért egy teszt lesz ha meg is jön, mostanában túl sok olyanról hallok hogy vagy végig vagy az első menzesz meg volt még terhességnél.


Imádkozom hogy ne legyen baba.

2018. aug. 22. 12:26
 4/14 A kérdező kommentje:
Még 7 nap van elvileg a NAGYON vártig
2018. aug. 24. 08:36
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, erre saját magad is tudhatnád a választ.
2018. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, de valószínűleg azért írtam ki, mert mástól is szeretnék véleményt/választ kapni.

Plusz én is tudhatok rosszul dolgokat.

2018. aug. 24. 19:56
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Erre minden normális aggyal rendelkező emberke tudja a választ, hogy Igen, lehetsz. Te észkombajn.
2018. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A ciklusom 25.napjára megjött. Még kezdetleges de legalább megvan 😊

Ha elmúlik azért egyet tesztelek, biztos ami biztos, vagy 2t mert amilyen tesztet vettem (x epil) 2 db-ot tartalmaz.

Köszönöm hogy írtatok, remélem a teszt után is marad a boldogságom.

2018. aug. 29. 15:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges tesztelned. Nem vagy terhes.
2018. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért volt egy teszt szerdán: [link]
2018. szept. 7. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!