Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digital vagy Facelle...

Clearblue digital vagy Facelle a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Facelle tesztcsík negatív, CB digital pozitív, 1-2 hetet ír. Melyik a valós?
2018. aug. 22. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

1-2 hetes terhesség nincs.

Ha valaki a nem várt előtt 1-2 nappal és utána tesztel, amennyiben terhes, úgy megteszi a Facelle teszt is!

2018. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez a fajta teszt a fogamzástól számított időt mutatja. Kérem, olyan írjon, akinek van fogalma erről a tesztről.
2018. aug. 22. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A Clearblue a jó :) az tutira mutatja nyugodj meg. Mióta próbálkoztok? Mennyi idős vagy?
2018. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
32 vagyok, 3.baba. Elsőre összejött. Most csináltam egy xepilt. Halványan de pozitív.
2018. aug. 22. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én épp tegnap csináltam meg a digitálisat tudtam hogy 5 hetes ami ugye a 3+ de kellett egy kis megerősítés :) szóval igen neked tökéletes az 1-2 :) gratulálok
2018. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!