Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbét szeretnék vezetni,...

Hőgörbét szeretnék vezetni, tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés

Ma-holnap kellene megjönnie. Nem vagyok benne biztos, hogy van peteérésem, eddig mindig volt tojásfehérjés nyákom, de 4 hónapja műtöttek ciaztácal, és azóta nem érzékeltem ilyet.


Leírnátok a részleteket, azt tudom, hogy reggel azonos időben mérni.

Milyen programot használtok, hol vezetitek?


Köszönöm



2018. aug. 25. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Èn a fertility friend-et használom, nèzd meg szerintem nagyon jó. Ha digitális hőmèrővel mèrsz, ne csak a csipogásig mèrj hanem tovább :)
2018. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éna ciklus.hu-t használtam. Az ovul!ciót nem jól jelzi, mindig volt pár nap eltérés.

Van egy menstruációs naptár app a telefonomon, abban is vezettem a hőmet, de az nem rajzolt görbét.

2018. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azonos időben mérd erre kialakitott hőmérővel.

A fertility Friend a legjobb!

2018. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ciklus.hu-t és a tervezett babát használom. A kettő együtt+ ovu tesztek hatékonyak, sose maradunk le.



Itt mindent leírnak a mérésről, én is innen tanultam. Ugyanezt pötyögném ide is. [link]

2018. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!