Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés serkentés (előre...

A peteérés serkentés (előre láthatólag 6 nap) után kb mennyivel van az inszem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 28. 01:46
 1/4 A kérdező kommentje:
(2.Naptól gonal f450 6napig75NE)
2018. aug. 28. 02:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt senki meg nem tudja mondani. Nekem pl első inszemnél 14. napom volt, mert gyönyörűen reagáltam az injekcióra, elég volt 7 db injekció a ciklus 3. napjától. 10. napon uh ellenőrzés volt, felírták a repesztőt és 14. napon megvolt az inszem. A második próbálkozásnál viszont ugyanúgy elkezdtem az injekciót a 3. napon és a 10. napon még nem volt tüszőkezdemeny sem. Akkor 5 napig dupla adagot kaptam, arra elindult valami, majd még duplázták az adagot, végül a 25. ciklusnapon volt az inszeminacio. Nagyon egyéni, hogy ki éppen hogyan reagál. Ha minden jól megy, akkor próbálják nagyjából a tankönyv szerinti 14. nap körülre időzíteni az inszeminaciot, de ez sok mindentől függ.
2018. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre jártál? Ha igen, mennyibe került maga az inszemináció? Ugyan annyiba mint egy rendelés?
2018. szept. 5. 06:56
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Tapolcai Pannon Reprodukciós Intézetbe jártunk. Ingyenes volt minden, egy-két vérvételért, mintavételért kellett fizetni az elején, de talán összesen 20-30 ezer ft-ot.
2018. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!