Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, most...

Pozitívat teszteltem, most mit tegyek? Szeptembertől kezdődik az egyetem. Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Jövő héttől már óráim lesznek. Aktívra állítottam a félévet. Levelezős gazdasági mesterképzésre járok, heti péntek du. 15-19 ig és szombat 9-20óráig vannak óráim. Mit tegyek? Menni fog várandósan az egyetem? Mellette dolgozom heti 40 órában.

Mivel még mem voltam terhes, nem tudom mivel jár, mennyire teljesíthető. Egyéni tanrend majd a következő félévtől, decemberig meg bejárok? Biztosan megtartom a babát!


2018. aug. 28. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem tudhatja, hogy milyen lesz a terhességed. Van aki észre sem veszi, más a 40. hétig hány. Én azt mondom, csak pozotívan, menni fog!
2018. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Aktív kismama leszel, az biztos. :) De ez nem baj. Az első vizsgaidőszakban még csak félidős terhes leszel. Szerintem az nem para. A tavaszi szemesztert meg meglátod. Sokat ne halassz a gyerek miatt, tudd le a sulit a gyes időszaka alatt.Mindenképp kérj segítséget! A legjobb lenne, ha az apuka vigyázna a kicsire, amíg suliban vagy. De megkérheted anyukádat, barátnőidet is.
2018. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem várandósan simán mehet főleg ha mondjuk az elején nem lesz túl sok rosszulléted és ha a terhesség problémamentes lesz.

A baba megszületése után már a párodtól is függni fog hogy mi fér bele mi nem.

2018. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Én is járok levelezőre, és dolgozom mellette. Pont vizsgaidőszak előtt tudtam meg, hogy terhes vagyok, elég szenvedős volt. Hányni nem hánytam, de úgy általánosságban elég szarul éreztem magam, fáradt voltam mindig, meg véreztem is, így aggódtam folyamatosan. Egy tárgyból nem tudtam levizsgázni végül. Most őszre, csak néhány fakultációt, évfolyamdolgozatot, meg két nehezebb tárgyat vettem fel. December végére vagyok kiírva!

Én azt mondom, hogy mindenképpen próbáld meg, közben majd meglátod mennyire leszel rosszul. Javaslom, hogy évközben már kezdj el tanulni, ha esetleg nem tudsz bemenni, valakitől elkéred az anyagot.

2018. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyira új még a helyzet, felfoghatatlan! Óriási kaland lesz, az biztos :) szerencsére van, akire számíthatok (vőlegényem és a szüleim maximálisan támogatnak mindenben)
2018. aug. 28. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Akkor rendben lesz minden. Hidd el, jót fog tenni, hogy heti 2 napra kiszakadsz az otthoni mókuskerékből. Èn az első terhessègem alatt jogosítványt szereztem munka mellett. A második terhesség alatt befejeztem a szakdolgozatot, meg államvizsgáztam. Ekkor nem dolgoztam, mert otthon voltam az első gyermekkel. Szuper volt, hogy nem volt időm hülyeségeken kattogni.
2018. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!