Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik és negatív?

Ha késik és negatív?

Figyelt kérdés

Ha ötödik napja késik, reggel csináltam tesztet de az negatív akkor van még bármennyi, valamennyi esélye annak hogy várandós vagyok?


u.i. nem vagyok tizenéves csitri és főleg tapasztalatok érdekelnének


2018. aug. 28. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. Egy teszt ennyi idő elteltével nem jelent garanciát. Persze valószínűbb, hogy nem vagy az, de azért a kérdésedre válaszolva konkrétan nem lehet kizárni.


Lehetnek más okai is a késésnek, életvitel, stressz, egészségügyi probléma, életkor.

2018. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Korán csináltad a tesztet. Ŕá van írva arra a kis fehér cetlire tudod,hogy kb 14 nap múlva mutat biztos eredményt...
2018. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Attól a legutóbbi együttlét lehetett 14 napja, sőt 30 napja is,


nem az a lényeg hogy 14 nappal a várt menstruáció után kell nézni hanem hogy a fogantatástól kezdve kb. 14 nappal mutatható ki biztosan ;)


Csak hogy ne zavarják össze :)

2018. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ketteske nem kellene ennyire leereszkedő lenni ha te is írtó nagy baromságot írsz. Ahogy a 3 is mondta az aktustól kell kb 14 nap nem a menzesz várható időpontjától. Pici az esély. Mikor voltatok együtt? Mert ha nem telt el még 14 nap akkor simán lehetsz ha eltelt már akkor kicsi az esély hogy az lennél
2018. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 kb 2 hete, legfeljebb +1 vagy 2 nap
2018. aug. 28. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem holnap tesztelj még egyet. Az már biztosabb tud lenni
2018. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg várnék még a helyedben.

Nem sok értelme van mindennap tesztelgetni,pláne hogy negatív lett 5nap késés után. Várj még 3-4 napot és utána esetleg. Szerintem...

De hogy megnyugtassalak,nekem épp hogy látszódott egy halvány kis csík pár nap késés után,de az is facelle teszt volt. Ha te pl xepilt csináltál,simán elképzelgetőnek tartom hogy nem mutatja még ha baba van. (Elfogult vagyok mert szerintem az egyik legrosszabb teszt)

2018. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 facelle volt
2018. aug. 29. 09:59
 9/11 A kérdező kommentje:
csak egy csík volt és nem mondanám halványnak
2018. aug. 29. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ismételd meg a tesztet, lehetőleg érzékeny tesztet reggeli első vizeletből. Vagy ha belefér a keretbe, akkor digitális teszt. Előfordulhat hogy később volt peteérésed és később ágyazódott be a megtermékenyített petesejt. Drukkolok, majd mesélj :)
2018. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!