Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhetett...

Szerintetek sikerülhetett teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Mára van ki írva az ovulációm reggel együtt is voltunk. Tegnap előtt csináltam ovutesztet 2 ugyanolyan erősségű csík lett. Reggel úgy keltem hogy fájt jobb oldalon alul a hasam. Tegnap előtt is még ma is együtt voltunk. Szerintetek sikerülhetett? Vagy sikerülni fog? Már hónapok óta próbálkozunk de semmi. Ráadásul 9 hónapja cisztám van balpetefészkemben. Szerintetek sikerült?
2018. aug. 30. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt, mi nem tudhatjuk.


2 hét múlva, a teszttel kiderül.


Tudom, hogy snassz, de ne görcsölj rá!

Komolyan!


Az nem fog segíteni, a cisztát meg a biztonság kedvéért ellenőriztesd le egy másik orvossal is.


Hidd el, nem árt! A petefészked múlhat rajta!

2018. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de szerinted honnan tudnánk?

Nem látunk beléd, fogalmunk sem lehet, 50-50% de ettől még nagyon drukkolok nektek!

2018. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak már nagyon szeretnénk babát. Már régóta próbálunk de semmi sajna 😭😭
2018. aug. 30. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Ez most komoly kérdés?!

Megértelek, hogy nagyon szeretnéd, és nagyon rossz mindig csalódni; de ez azért már túlzás...

Mi 7 évet vártunk a kislányunkra, de azért ennyire sohasem görcsöltem rá, hogy reggel szexeltünk egyet ovulációkor, és utána már közvéleménykutatást csináljak a net-en, hogy sikerült-e...

Ugye, te is érzed, hogy ez nem normális dolog így, és változtatni kéne?!


Egyébként, ha csak a biológiát nézem, még célba sem értek a spermiumok... Úgyhogy jelenleg nincs is még min izgulni.


Ha még egy pár hónapig nem sikerül, akkor keress fel inkább egy meddőségi centrumot, ahol tudnak majd segíteni, minthogy teljesen bekattanj!

2018. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Osztom a 4. véleményét. Rettenetesen rágörcsölsz....jó hogy nem szex közben pötyögsz hogy "most startoltak a katonák, szerintetek?????"
2018. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!