Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 6 különböző tesztet...

Csináltam 6 különböző tesztet mind pozitív volt. Nagyon meg is örültünk. Elmentem dokihoz pénteken de nem látott semmit. Ilyenkor mi van? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Ma elmentem megint hátha látszik már vmi, de még mindig semmi.Vettem ma is egy tesztet de most még erősebben pozítiv mint eddig. Nem is vagyok terhes? Vagy talán méhen kívüli? Ja és a hányinger, sokat járok pisilni... minden tünet megvan. Segítsetek!
2008. nov. 3. 17:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pozitív lett egy teszt (kedden) csütörtökön a doki semmit nem látott, köv. csütörtökön már ott volt. Már fél éve az eredmény is megvan. :) Várj még egy pár napot türelemmel, valószínűleg nagyon érzékeny teszteket csináltál. Drukkolok!

Üdv.

2008. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes lehetsz? Lehet még korai volt a dokihoz menetel és fiatal a terhesség azért nem látott semmit. A pozitív teszt nem téved.
2008. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

lehet h még olyan pici hogy nem látja. Biztos ott a picur ha ennyi poz teszted volt. 6 hét előtt nagyon nem látszik még. Kitartás vigyázz magadra. A jelek is erre utalnak, ne aggódj, ott a babó!!

7 hetes anyuka

2008. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie? Vagyis hány hetes terhes lehetsz? Mert ha még csak most nemrég, akkor elképzelhető, hogy még nem látszik az ultrahangon.
2008. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És ha megszabad kérdeznem mennyi napot késet neked? Én még csak most lennék 4 hetes és 4 napos. Félek nehogy méhen kívűli legyen.
2008. nov. 3. 17:21
 6/23 A kérdező kommentje:
Az első tesztet okt 30.-án csináltam clear blue-val, mert akkor kellet volna megjönnie.
2008. nov. 3. 17:31
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha még csak 4 hetes vagy, az korai, ezért nem látta a doki. Nem mondta, hogy mikor kell visszamenned?

A 6. hét előtt nem érdemes, úgyhogy kb. 2 hét múlva menjél, és akkor már látszódni fog, és lesz szívhangja is.

Sok sikert, és gratulálok!

2 gyermek anyukája

2008. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én úgy izgulok ,hogy nekünk össze jött természetes úton, járunk a Czeizelhez meg a Káliba is.Most lett volna már beültetés. Csak picit aggódom. Köszönöm nektek.
2008. nov. 3. 17:38
 9/23 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz semi gond, baba lesz, csak még nagyon pici. Nekem sem látszódott még az első uh-n semmi, csak megvastagodot nyálkahártya, aztán mikor 2 héttel későb mentem, akor volt már petezsák és már akkor 6 hetes voltam. Legközelebb már biztosan te is láthatod a kisbabid!
2008. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szia! 6 + teszt,az bizony baba!!! Ez 100% !!! Csak még nagyon-nagyon fiatalka! 5.hét után mutatja az UH,de akkor is csak petezsáknak nevezik. Ha már lesz szivhang (6-7 hét) akkor már megkapod a tényleges terhességi bizonyítványt,vagyis a kiskönyvecskét.az első személyi igazolványát!! :)

Nagyon gratulálok!! És jó egézséget kívánok Nektek!! :)

2008. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!