Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítetnétek, ugye ez csak...

Segítetnétek, ugye ez csak száradási csík?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 3. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Erdekes,en megismetelnem holnap reggelibol is.
2018. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Negatív
2018. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2018. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is negatív, azért köszi 😉 nem, mert baba projekten voltunk de végül 3 héttel ezelőtt szakítottunk, nem úgy jöttek őssze a dolgok. 30 nappal ezelőtt voltunk utoljára együtt, első késés napján is negatív volt ennyi nap után már mutatnia kellett volna valamit, szerintem, holnap mindenképpen csinálok még egy utolsót, ha nem jön meg reggelre. Valószínű a stressz a szakítás miatt késik.
2018. szept. 3. 22:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Negativ. Ez az olcso rossmannos teszt nekem is mindig ilyen, aztan meg egyszer sem voltam terhes. Nyugi
2018. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem rossmanos, neten rendeltem csomagban 30 db-ot
2018. szept. 4. 05:01
 17/18 anonim ***** válasza:
Remek hogy így akartátok a gyereket. Még jó hogy nem jött össze. Szegény gyerek.
2018. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos szerencsére. Nem értem a férfiakat állítólag szeret, együtt döntöttünk baba mellett, nem egyedüli döntés. Szólt hogy mit szólnèk hozzá ha abba hagynám a gyógyszert, erre nem egèszen 3 hónap után megcsal, mert buliba volt és ivott. Hmmm... Ma délután megjött a menzeszem.
2018. szept. 4. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!