Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem ment el...

Lehetek terhes? Nem ment el semelyikünk sem az aktus során.

Figyelt kérdés

Tudom van ez az előváladék is és volt rá ideje, hogy bekerüljön, mert nem csak pár pillanat volt. Mikor elvesztettem nem védekeztünk akkor mondjuk talán párszor bent volt, de másnap teljesen bent volt. Nem ment el egyikünk sem az egész során semelyik nap sem.

Tüneteim: Nincs jelenleg mellfájdalom sem semmi ilyen, a menzeszem késik már egy hetet kb, de újonnan, már vannak alhasi görcseim (amik reményeim szerint a hamarosan megjövő menzeszem jelei). Hányingerem az viszont van néha, de az aktus előtt is volt néha, de mondjuk enni sem szoktam sokat és akkor is szokott hányingerem lenni egy darabig, ha éhes vagyok. Az aktus Augusztus 13-áról 14-re virradó este/hajnalban történt a második pedig 14-ről 15-re virradóra.

Az ovulációm (alkalmazás szerint nézem és nem tudom mennyire pontos) Augusztus 10-én volt és az app szerint a terhességi esély alacsony volt. Utolsó mensim július 21. Most van szeptember 3...


A válaszokat előre is köszönöm. És igen nagyon bepánikoltam...



2018. szept. 3. 15:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Terhességi tesztet kérdezz, ne minket. Az pontosabb.
2018. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te nem mentél el az a srácnak gáz a teherbeeséshez nincs sok köze. Amúgy aha teszt
2018. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, meg akár szívbeteg is, vagy méhnyakrákos. De kicsi az esélye mindegyiknek. Miért nem veszel egy 1500Ft-os tesztet?
2018. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1500? A 400ft-os is megmondja ;)
2018. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező!! Mintha én írtam volna!! :D de komolyan... csak nekem másfél hete késik, aktus 10.-én volt és utolsó menzeszem júli. 25.-én volt és 2 negatív teszt az eredmény. Lehetsz terhes, tesztelj, ha negatív akkor 1 hét múlva ismételd meg és ha akkoris és még mindig nem jön meg: irány a doki. 20/N ;)
2018. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ja és ne pánikolj, attól mégjobban fog késni.
2018. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az iskola miatt felborult (már ha iskolás vagy). Nekem a nyár borította meg (a rendszertelen alvás, étkezés és a meleg). 55 nap volt a júniusi meg a "júliusi" között. Majd megjött aug. elején és most aug. végén.

Lehet neked is ez van, de inkább vegyél egy tesztet. Engem megnyugtatott :) Remélem a legjobbakat ^^

2018. szept. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz a gyerek neve?
2018. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!