Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok, még soha nem...

18 éves vagyok, még soha nem jött meg. Viszont lefeküdtem egy sráccal, nem védekeztünk. Terhes lehetek? Ez volt az első.

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 06:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A tévhitekkel ellentétben a menstruáció jelentkezése előtt és az első alkalommal is teherbe lehet esni.

Két héttel az aktus után tesztelj, az már nagy valószínűséggel kimutatja, ha babát vársz.

De szerintem már csak azért is érdemes lenne felkeresned egy nőgyógyászt, mert 18 évesen még nem menstruálsz - lehet, hogy hormonproblémáid vannak.

2010. jún. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem korábban voltál már orvosnál a menstruáció hiánya miatt. Ez esetben csodálom, hogy ennyi idős korodra nem "tett" rendbe.

Ha mégsem voltál, akkor gyorsan keresd fel.

És két hét múlva teszt, valószínű negatív, de sose lehet tudni...

2010. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

En azon csodalkozom hogy eddig miert nem mentel orvoshoz, vagy a szuleid miert nem vittek?

Igen attol meg lehetsz terhes.

2010. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász!!!!
2010. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem.


de ami inkább aggasztó, hogy még nem jött meg. soha sem mentél ezzel még orvoshoz? anyukád sem gondolta, hogy meg kéne nézetni. menj el: jó lenne tudni, hogy egyszerű, orvosolható problémáról van szó, vagy akár gyógyíthatatlan meddőségről. remélem az előbbi lesz

2010. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Esély van rá, azonban nagyon kevés. Annál több esély van azonban valami hormonális rendellenességre nálad, haladéktalanul fordulj orvoshoz.
2010. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Okoska...
2010. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

19: 53 mi van?


egyre több paraszt van az oldalon, akik mindig csak valami idiótaságot képesek beírni. kösz, biztos hasznos volt.

2010. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

voltan 17 évesen nőgyógyásznál. Azt mondta ez még nem baj, ha nem jön meg 1 év múlva sem, menjek vissza. kb 1 hónap múlva aktuális. Negatív teszt, tehát nem vagyok terhes.

Így már nem lehet gyerekem? Belehalnék, ha nem lehetne. Annyira szeretnék kisbabát.

segítsetek

2010. jún. 29. 05:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Az, hogy még nem menstruálsz nem jelenti azt, hogy később nem lehet babád. Reméljük, hogy jó dokihoz kerülsz, és alapos kivizsgálás után megfelelő gyógyszerekkel tud majd segíteni, hogy rendben legyen a hormonjaid! (Az utolsó hozzászólóval meg ne foglalkozz!!!)
2010. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!