Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz ebből a görbéből,...

Mi lesz ebből a görbéből, szerintem már most rossz?

Figyelt kérdés

Furcsán kezdődött ez a ciklusom, nem értem. Úgy érzem ebből megint nem lesz semmi.

Kezdek nagyon elkeseredni...

[link]


2010. jún. 22. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a görbével semmi baj nincs, még nem tartasz a peteérésnél, akkor majd kicsit leesik a hőd, utána pedig felmegy.
2010. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából megkavarodtam egy kicsit. Nem úgy van, hogy ha megjön, akkor leesik az alaphőre? Akkor nekem miért volt magasan amialatt menstruáltam? Most meg fokozatosan esik csak le. Így egyáltalán lesz hova behúznia a ciklus.hu-nak az alaphőt?
2010. jún. 22. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj vel? Még csak a 8. napon vagy, semmi gond:)
2010. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél esik le hirtelen, van akinek lassabban, ez normális, ne aggódj. Ha ovu után megemelkedik a hőd, lesz hova behúznia. Mindig rövidek a ciklusaid, vagy változó?
2010. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a görbe első felében bármi történhet, az nem rossz.

lényeg a hő megemelkedése a 2. felében

2010. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez még nagyon az eleje.......!

Ne keseredj el!!

2010. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek!

Jó, hogy itt vagytok és segítetek, itt mindig tanulok újat. Eddig azt hittem 1-2 nap alatt le kell jelentősen esni a hőnek mensi előtt, de így most örülök, hogy ez normális.

Általában elég rövidek szoktak lenni, max 26-27 nap. Az ennél rövidebb ciklusokban nem mindig van peteérésem. Sajnos ezt már a dokim is megerősítette.

Tényleg nagyon hálás vagyok a válaszokért!

2010. jún. 22. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!