Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt. Mikor és...

Ovulációs teszt. Mikor és hogyan érdemes? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most szeretném elkezdeni az ovulációs tesztet, viszont még sosem próbáltam semmi hasonlót. Melyik napon kezdjem és milyet érdemes venni? Hány darabot? Ha pozitív akkor tényleg késő már? Reggeli vizeletből kell vagy delutanibol?

Minden tapasztalat erdekel! A ciklusom 28-29 napos.


2018. szept. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Szia.

Fastest.hu oldalon tudsz rendelni olcson es eleg gyorsan kiszallitjak/postara is.


Egy biztos, a kék szinü one step ovutesztek szrok(!)

A zöldvégű 20as a legtutibb.

Mindet vegigprobaltam a 2 ev alatt.

Terhessegibol a legerzekenyebb a kazettásuk, es nem drága 130 ft korul van


Teszteles:

Elso ovutesztes ciklusban, erdemes hamar elkezdeni, kb 10.ciklusnapon, mert sose tudni.

Lehet(!)hogy korai peteéréses van, es akkor ketsegbe esel mint en h nincs is. Közben csak "lemaradtál" róla.:)

Addig tesztelj , amig remelhetoleg pozi lesz (ugyanolyan eros a ketcsik, de inkabb erosebb a tesztcsík legalabbis annál a tesztnél ,amit én ajánlottam)

És a pozi teszt után is kell tesztelni, mert 2-3 napig lehet maximum pozitív, az első negatív nap AZ A NULLADIK DPO (ha érdekel) mert az a tuszorepedes napja (ha teherbeesel, aznap találkoznak a sejtek)

:)

2018. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nagy segítség :)

esetleg boltban kapható tesztet tudsz javasolni? Neten nem nagyon szoktam vásárolni.

Délelőtt vagy délután érdemes tesztelni?

2018. szept. 9. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Boltban sosem vettem. 2500ft 5db, ami egy ciklusra sem elég sokszor. Így én nem vettem. Neten en sem szeretek, foleg bankkártyával. De ez utánvétes és postán átvehető. Ezért én nagyon szeretem.

2500ft bol megvolt 3 havi teszt + mellé érzékeny terhessegi amilyen üzletben nincs :)

12-19ora kozott erdemes tesztelni.

1#

2018. szept. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :)


Terhességi tesztem van, múlt hónapban hazaállítottam egy szatyor teszttel :D

2018. szept. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!