Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-31 napkoze esik a menstruáci...

8-31 napkoze esik a menstruációm ideje lehetseges hogy a 20napon ovulalok csinaltam testet eleg halványan de 2 csikot mutatott? Koszonom

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit hülye a kérdés.... mármint a megfogalmazás....

31 napos a ciklusod?

De igen. A 20napon lehetséges az ovu. És bármelyik nap teherbeeshetsz csak nem mindig ugyanakkora az esély rá. De menzeszkor is teherbe eshetsz.

Ergo ha nem védekeztek, igen lehet baba. És akár halvány akár erős a használatiban le is irják általában hogy az mindegy. Pozi és kész.

Amugy 2-3 nap mulva tesztelj megint, erősödni fog.

2018. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztet vagy ovu tesztet csináltál,ami halvány 2 csíkos lett?

Mert nem mind1

2018. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elirtam 28-31 nap koze esik Ovulacios tesztet csinaltam
2018. szept. 9. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igy teljesen más az értelme... én azt hittem terhessègi tesztet. Lehetséges akkor az ovu, igen. 10-20 nap között lehet. Meg persze sokan beszélnek spontán peteérésről is.
2018. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt csak akkor pozitív ha egyforma erős a két csík.Lehet túl vagy már rajta azért halvány esetleg csinálj holnap is egyet, hogy erősödik e.Ha nem akkor valószínűleg túl vagy rajta.Elozo napokban nem tesztelték?
2018. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztelték=teszteltel?
2018. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!