Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek gyorsan összejött a...

Akiknek gyorsan összejött a baba, mennyire volt éles próbálkozás? Előtte hogyan védekeztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy másik kérdés inspirálta ezt :) sokan írtátok hogy első hónapokban összejött a baba. Az lenne a kérdés hogy amikor összejött akkor mennyire figyeltetek oda a peteérésre, termékenységre stb. Változott valamit a szexuális életetek, amikor eldöntöttétek, hogy babát szeretnétek?


Addig hogyan védekeztetek?


Köszi előre is :)


2018. szept. 10. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Úgy mehetsz biztosra ha 2-3 naponta együtt vagy a pároddal. Persze ha többször kívánjátok meg az együttlétet csak nyugodtan 😉😁

De így mindig lesznek bent katonák akik a petesejtet várják.

2018. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Az első baba az első hónapban összejött (sajnos elvetéltem), a második baba pedig a harmadik próbálkozós hónapban fogant. Kaotikus a menstruációm, teljesen kiszámíthatatlan, így nem hőmérőztem/számoltam/teszteltem, egyszerűen csak együtt voltunk a férjemmel, amikor kedvünk volt hozzá.

Előtte évekig megszakítással védekeztünk (tudom, tudom, az nem védekezés), de nem lett belőle gyerek csak akkor, amikor már mi akartuk.

2018. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Mi nem figyeltünk semmire egyszer a nagy hév miatt nem védekeztünk. Ebből született az első lányunk aki 4 éves:)

Most 4 hónap után lettem terhes a picivel, de nem figyeltünk semmit most sem.

2018. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Körülbelül 1 évig szedtem fogamzásgátlót. Abba hagytam, mert babát szerettünk volna és a második hónapban már pozitívat is teszteltem.


Sose figyeltem a peteérésem vagy hogy milyen jelek vannak. Tüneteim se vannak ezügyben, úgyhogy mi ezt a kalkulálós részt kihagytuk. :)

Körülbelül két naponta voltunk együtt.

2018. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Előbb óvszerrel védekeztünk (2 év), aztán csak "odafigyeltünk" (kb másfél év), ezután az első éles hónapban összejött a baba
2018. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Én mindig éreztem a peteèrést, így akkor együtt voltunk, második hónapban teherbe is estem. Előtte évekig Nuvaringel védekeztem.
2018. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Megszakítással védekeztünk, egyszer nem. Utána ugyanúgy csináltuk megszakítással, egy ideig. Most 15 hónapos :)
2018. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem nagyon figyeltük a peteérést, ilyesmit.Második hónapban megfogant.

Előtte megszakítás volt.

2018. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Első gyerek előtt 9 évig fogamzásgátlót szedtem, majd mikor abbahagytam 3 hónapig nem próbálkoztunk, míg be nem állt a ciklusom, ezután 4. hónapban összejött. Szülés után újra gyógyszert szedtem.

Mikor 3 éves lett abbahagytam, és próbálkoztunk, de több hónap alatt sem jött össze, majd felhagytunk a babaprojekttel, mert új munkahelyem lett, kicsit jegeltük a témát. Óvszerrel védekeztünk, majd 1 év múlva újra úgy gondoltuk, hogy megpróbáljuk. Fél év sikertelenség után kivizsgáltattam magam, kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Ezt kezelve, figyelve a tetmékeny napokra 3 próbálkozós hónap után újra pozitívat teszteltem.

Több gyermeket nem tervezünk, egy fiú, egy lány. Óvszerrel védekezünk.

2018. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Óvszerrel védekeztünk, második hónapban fogant a kisfiúnk, ami azért érdekes mert január volt, vizsgaidőszak, egyetlen hétvégét töltöttünk együtt, de az pont a jó napokra esett.
2018. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!