Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most lesz ovum?

Szerintetek most lesz ovum?

Figyelt kérdés

23 napos a ciklusom,tegnap este volt egy kis jobboldali szúrka.A naptár szerint már volt , de én azt nem hiszem :/ meg csak most kezdtem elfigyelni.

Köszönöm előre is .


2018. szept. 12. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen választ vársz?
2018. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy szurka szerinted jelent az égegyadta világon bármit is?!? A női szervezetben egész ciklus alatt jönnek-mennek a szurkák, és ez teljesen normális. Az nem, hogy minden szurka után kiírnak a nők hogy "beagyazódás volt?", "peteérés volt?", "terhestünet?", "meg fog jönni? :("


Hagyjátok már a szurkák analizálását....a női szervezet működésének velejárója néha 1-1 hirtelen feszülés vagy szúrás. Ezer dolgot jelenthet.

2018. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem most lesz. És akkor most mi lesz, nem is lesz szex? Úgysincs ovu, nem kell szexelni sem? Szegény palid.
2018. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hányadik napon vagy?
2018. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek aztán válaszok , inkább ide se írtátok volna....

16.napon járok!

2018. szept. 12. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 23 naposak általában a ciklusaid,akkor már a 9.napon megvolt az ovud.
2018. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!