Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhessegre?

Ez utalhat terhessegre?

Figyelt kérdés
Mostanaba eleg pontosan jon meg elotte mindig kesett. A menstruaciom 27-30 szokott megjonnie. De most 4 napja kesik. Mielott megjon mar hetekkel elotte szett szakad a mellem de most semmi. Meg most sem erzek semmit neha szurkal alul es kesz. Sokat pisilek de lehet fel is vagyok fazva. Kerlek segitsetek
2018. szept. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 4 napja késik tesztelj, ha terhes vagy már kimutatja.
2018. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is a pms hiánya volt árulkodó jel. Aznap reggel kapcsoltam, hogy hiányoznak a pms tünetek, mikor meg kellett volna jönnie. Volt itthon egy tesztem még jóval korábbról (egy hónap múlva le is járt volna), előkutattam és sikerült is egy halvány, de egyértelmű pozitívat pisilni.


Nincs mire várnod, akár már napközben is tesztelhetsz szerintem.

2018. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az eg vilagon szinte ssmmi tunet talan a mellem egy kicsit egy nagyon nagyon kicsit epp h faj de nem is neveznem fajdalomnak.
2018. szept. 13. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2018. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jolvam ha ma meg nem jon meg veszek 1 tesztet. Mer kicsit most faj a mehem
2018. szept. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!