Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem valószínű hogy...

Ugye nem valószínű hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Augusztus huszadikán, a menstruaciom utáni első napon szexeltunk, nem élvezett el, de közbe szét szakadt az óvszer, utána nem folytattuk.

Három napja késik, nem voltam stresszes vagy ilyesmi, viszont az első nap esedékessége előtt három napig citromos vizet ittam, ami úgy hallottam késleltetheti(nem ilyen célból ittam).

Legyszi ne lekezelő vagy szarkasztikus válaszokat írjatok, nyilván nem százalékos pontossággal kérdezem, csak hogy úgy kb valószínű e hogy terhes vagyok vagy sem?!

Nagyon koszonom a válaszotokat előre is 😘



2018. szept. 13. 20:18
 1/8 anonim válasza:
87%.
2018. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy kismamaval nem szórakozunk🤡
2018. szept. 13. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Két éve vagyok a párommal, megszakítással védekezünk, de úgy vagyunk vele, hogy ha becsúszik, nem baj. Hát azért ugye nem mindegy, de volt hogy rendesen belém is élvezett, (kb 6-7 alkalommal, egyszer elméletileg amikor termékeny voltam), és nem vagyok terhes. Szerintem nagyon kicsi az esélye.Nincs peteérésed, mi termékenyülne meg?Igyál egy kis vörösbort, meg vegyél egy forró fürdőt, aludd ki magad,aztán elméletileg meg kellenne, hogy jöjjön. Egyébként ha 20.-án voltatok együtt, bőven kimutatja a teszt.
2018. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, nagyon elfelejtettem, csináltam is tesztet tegnap reggel, negatív lett, de most már aggodom hogy miért nem jön meg

(Igen, tudom hogy a negatív teszt mit jelent, de azt is tudom hogy ritkán ugyan D e tévedhet meg azt is hogy van amikor tok sokáig nem mutatja ki)

Amugy az előző párommal mi hónapokig megszakítás nélkül, óvszer nelkul csináltuk, mi is úgy voltunk vele hogy nem lenne baj ha becsúszna és nem sikerült, szóval azért én is látom hogy nem ilyen egyszerű, csak amugy meg annyi egy éjszakás kalandból becsúszott babarol hallani, de lehet hogy csak túl sok filmet nézek


Minden esetre nagyon koszonom, a tanacsaidat pedig megfogadom 😍

2018. szept. 13. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet kell csinálni olyan esetekben,amikor felmerül a terhesség gyanúja.Az fog neked biztos eredményt mutatni,saccolgatással nem érsz semmit.Nem is értem,hogy miért van ennyi bugyuta "leheteeek teeerhees?" kérdés,mikor csak egy nyamvadt tesztet kell hozzá venni és kiderül.
2018. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem ,mily hülyék vannak!!!
2018. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, és igen, a C-vitamin el tudja tolni a menstruációt. Én szoktam tologatni pl ha nyaraláson jönne meg. Szexeljetek egyet, és másnapra megjön.
2018. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen😘
2018. szept. 13. 21:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!