Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab-om volt egy hónapja....

Grófházy kérdése:

Missed ab-om volt egy hónapja. Tegnap voltam kontrollon, minden OK. Hála istennek. Elfelejtettem megkérdezni, hogy még mindig gumival kell csinálni? Vagy csak "elég" ha figyelünk, hogy nem leszek terhes 3 hónapig.

Figyelt kérdés
Azt mondta a dokim, hogy érik a nyálkahártya kb 2 hét mire megjön.szedjük tovább az e vitamint és ez elevitet.
2008. nov. 4. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a doki hogy szabad mindent ha már nincs vérzés. Mi is megvártuk a kontrollt. Szóval nyugodtan:)

Szia

2008. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem szeptemberbe műtöttek és műtét után 2hetire megjött a mensim a doki azt mondta novemberig védekezzünk,majd a novemberi mensi után lehet újból élesbe.Szóval műtét után 3.menstruációt követően nem kell védekezni,és akkor lehet baba.
2008. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!