Ez most pozi? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 15. 07:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
Úristen! Kérdező komolyan gondoltad,hoyg ezt bárki beveszi?
2018. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
De még csak nem is jó helyre rajzolta :D
2018. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%
Hat en sirok😂😂😂😂
2018. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
80%
Suta vagy!
2018. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
70%
Tuneteid vannak mar?😂😋😉
2018. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
61%
Én is rögtön láttam, hogy ez rajzolt
2018. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat mosolygtam! :D

Nem unatkozok és nem akarok senkit tesztelni sem. Nem akarok gyereket se pozit tesztelni és a barátomat se akarom szivatni. Ha valaki egy kicsit jobban megnézi akkor látja hogy más pirosos csíknak ott van ugyanúgy a kis halvány elmosodása és abszolut nem olyan mintha unalmamban fogtam volna egy tollat és oda rajzoltam volna. :D Aki elhiszi elhiszi aki nem nem. Csupán azért tettem fel mert még soha nem láttam hogy egy teszt ily módon hibás. Aki nem hiszi el remélem egyszer majd találkozik ő is egy ilyennel és elmosolyodik azon hogy mekkora képzelőereje volt. (Ui: elhiszem h sok itt az unatkozo ember de az nem én vagyok! :) ) Aki komolyan vette a kérdésem és javasolta a teszt megismételését annak köszönöm szépen! :) További szép napot mindenkinek.


[link]

2018. szept. 16. 13:52
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó is egy szerkeztett kép.
2018. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Csupán telefonnal ránagyítottam a már 3x feltöltött képre.. Mutassátok meg olyan embernek aki látott már szerkesztést vagy kiguberálom a kukából és aki szeretné élőben megnézheti vagy egyenesen menjünk hazugság vizsgálóra... Vagy csak egyszerűen ha unatkoztok vesézzük még tovább hogy én mennyire unatkozok és próbálok itt egy tesztel mindenkit átverni mert attól biztosan k@rvára jobb lesz az életem. Ja nem :D Egyéb kérdés?
2018. szept. 16. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!